Efeler’de Eşyalı Kiralık Daire 2+1

Efeler’de Eşyalı Kiralık Daire 2+1

İmamoğlu Emlak’tan Kiralık Daire

Aydın Efeler Kiralık Daire ilanları arasında yer alan AYDIN EFELER GÜZELHİSAR MAHALLESİNDE FULL EŞYALI KİRALIK 2+1, diğer ilanlar gibi ücretsiz olarak Aydın Sarı Sayfalar üzerinde yayınlanmaktadır.

İmamoğlu Emlak Kiralık Daire ilanları pek çok kişi tarafından aratılan Aydın sahibinden ilanları içerisindedir. İmamoğlu Emlak Efeler ile ilişim kurmak için telefon numarası olan 0 (505) 414 25 61 kullanılabilmektedir.

Kiralık Daire ilan özellikleri ise; ısınma şekli yok, oda sayısı 2+1 olarak belirtilmiştir. Net olarak 90 metrekaredir. Mesken 30 yaşında olup toplam 4 kata sahiptir. İlanda yer alan konum ise 3. katta yer almaktadır. Talep edilen depozito bedeli 1300 TL olarak belirtilmiştir ve apartman aidat ücreti 40 TL’dir.

Aydın Efeler Kiralık Daire

İmamoğlu Emlak Kiralık Daire Aydın il rehberinde yer alan onlarca ücretsiz ilan yayınlarından birisidir.İmamoğlu Emlak Kiralık Daire hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Kiralık Daire benzeri ilanları Aydın İl Rehberi aracılığı ile Efeler İmamoğlu Emlak konumunda arama yaparak bulabilirsiniz. İmamoğlu Emlak Kiralık Daire telefon numarası için firma bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tüm Aydın Kiralık Daire İlanları için Aydın Sarı Sayfalar üzerinde arama yapabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.