2+1 Bulvarda Kiralık Daire

2+1 Bulvarda Kiralık Daire

Royal Gayrimenkul Emlak’tan Kiralık Daire

Aydın Efeler Kiralık Daire ilanları arasında yer alan 2+1 bulvarda kiralık daire, diğer ilanlar gibi ücretsiz olarak Aydın Sarı Sayfalar üzerinde yayınlanmaktadır.

Royal Gayrimenkul Emlak Kiralık Daire ilanları pek çok kişi tarafından aratılan Aydın sahibinden ilanları içerisindedir. Royal Gayrimenkul Emlak Efeler ile ilişim kurmak için telefon numarası olan 0 (541) 469 26 37 kullanılabilmektedir.

Kiralık Daire ilan özellikleri ise; ısınma şekli doğalgaz, oda sayısı 2+1 olarak belirtilmiştir. Net olarak 95 metrekaredir. Mesken 4 yaşında olup toplam 5 kata sahiptir. İlanda yer alan konum ise 3. katta yer almaktadır. Talep edilen depozito bedeli 1000 TL olarak belirtilmiştir.

Aydın Efeler Kiralık Daire

Royal Gayrimenkul Emlak Kiralık Daire Aydın il rehberinde yer alan onlarca ücretsiz ilan yayınlarından birisidir.Royal Gayrimenkul Emlak Kiralık Daire hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Kiralık Daire benzeri ilanları Aydın İl Rehberi aracılığı ile Efeler Royal Gayrimenkul Emlak konumunda arama yaparak bulabilirsiniz. Royal Gayrimenkul Emlak Kiralık Daire telefon numarası için firma bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tüm Efeler Kiralık Daire İlanları için Aydın Sarı Sayfalar üzerinde arama yapabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.