Mykanguru’dan Güzelhisar’da Kiralık Daire 2+1

Mykanguru’dan Güzelhisar’da Kiralık Daire 2+1

Mykanguru Emlak’tan Kiralık Daire

Aydın Efeler Kiralık Daire ilanları arasında yer alan MYKANGURU’DAN KİRALIK EFELER,GÜZELHİSAR MAH.’DE 2+1 100M², diğer ilanlar gibi ücretsiz olarak Aydın Sarı Sayfalar üzerinde yayınlanmaktadır.

Mykanguru Emlak Kiralık Daire ilanları pek çok kişi tarafından aratılan Aydın sahibinden ilanları içerisindedir. Mykanguru Emlak Efeler ile ilişim kurmak için telefon numarası olan 0 (530) 455 09 19 kullanılabilmektedir.

Kiralık Daire ilan özellikleri ise; ısınma şekli doğalgaz, oda sayısı 2+1 olarak belirtilmiştir. Net olarak 90 metrekaredir. Mesken 21-25 arası yaşında olup toplam 5 kata sahiptir. İlanda yer alan konum ise 3. katta yer almaktadır. Talep edilen depozito bedeli yok ve apartman aidat ücreti yok.

Aydın Efeler Kiralık Daire

Mykanguru Emlak Kiralık Daire Aydın il rehberinde yer alan onlarca ücretsiz ilan yayınlarından birisidir.Mykanguru Emlak Kiralık Daire hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Kiralık Daire benzeri ilanları Aydın İl Rehberi aracılığı ile Efeler Mykanguru Emlak konumunda arama yaparak bulabilirsiniz. Mykanguru Emlak Kiralık Daire telefon numarası için firma bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tüm Aydın Kiralık Daire İlanları için Aydın Sarı Sayfalar üzerinde arama yapabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.