Domenec Torrent’in basın toplantısı olay oldu! Galatasaray taraftarı duyduklarına inanamadı

Başakşehir ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da teknik yönetici domenec Torrent müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu. Oyundan şad olduğunu …

08.05.2022
Domenec Torrent’in basın toplantısı olay oldu! Galatasaray taraftarı duyduklarına inanamadı

Başakşehir ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da teknik yönetici domenec Torrent müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu. Oyundan şad olduğunu belirten Katalan hoca, “Bence çok istikrarlı bir maçtı. Birinci yarıda daha yeterli olduğumuzu söyleyebilirim. Biraz daha üstündük. Fakat ikinci yarıda da çok konum bulduk diyebilirim” dedi. Öte yandan Torrent, 1 sene daha Galatasaray’da kalacağını açıkladı.

Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, Başakşehir ile golsüz berabere kaldıkları maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Katalan hocanın, oyundan mutlu olduğunu belirtmesi sarı-kırmızılı taraftarları sinirlendirdi.

“BİRAZ DAHA ÜSTÜNDÜK”

Domenec Torrent yaptığı açıklamada, “Bence çok istikrarlı bir maçtı. Birinci yarıda daha yeterli olduğumuzu söyleyebilirim. Biraz daha üstündük. Lakin ikinci yarıda da daha çok konum bulduk diyebilirim” dedi.

“OYUNDAN MEMNUNUM”

Emre Belözoğlu’nu da tebrik eden Torrent, “Şu anda ligde en formda gruplarından birine karşı oynadık. Antrenörleri Emre’yi tebrik ederim. Biraz da sakatlıklardan ötürü oyuncular konusunda doğaçlamaya gitmek durumunda kaldık. Ancak oynadıklarından ben mutluyum.” sözlerini kullandı.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.