Dijital Pazarlama projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı

Aydın Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün proje ortağı olduğu ve Aydın Valiliği koordinatörlüğünde yürütülen “Tarımsal Teşebbüsçüler için …

14.02.2022
Dijital Pazarlama projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı

Aydın Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün proje ortağı olduğu ve Aydın Valiliği koordinatörlüğünde yürütülen “Tarımsal Teşebbüsçüler için İnançlı Dijital Pazarlama (Safe Digital Marketing for Agripreneurs)” isimli projenin 2. Ulusötesi toplantısı İtalya’da gerçekleştirildi.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün proje ortağı olduğu ve Aydın Valiliği koordinatörlüğünde yürütülen “Tarımsal Teşebbüsçüler için İnançlı Dijital Pazarlama (Safe Digital Marketing for Agripreneurs)” isimli projenin 2. Ulusötesi toplantısı İtalya’da gerçekleştirildi.

Çiftçilerin dijital pazarlama ve dijital güvenlik marifetlerini geliştirerek tarım bölümünün ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliğini arttırmayı ve tarımda dijitalleşmeye katkıda bulunmayı amaçlayan projenin iki gün süren memleketler arası toplantısı, proje idaresi ve uygulaması kapsamında gerçekleştirilen fkent aydın haberleriliyetlerin gözden geçirilmesi ve değerlendirmesi ile başladı. Projenin birinci çıktısı “Tarımsal Teşebbüsçüler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” Müfredatı/Kursu için her bir proje ortağı tarafından hazırlanan tahsil kazanımları ve içeriklerin sunumları yapıldı ve modüllerdeki eğitim kazanımlarının proje ve program amaçlarıyla ahengi değerlendirildi.

Proje ortağı 9 kurum/kuruluştan toplam 18 iştirakçinin yer aldığı proje toplantısının ikinci gününde, projenin “Tarımsal Teşebbüsçüler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” e-öğrenim platformu ve tahsil malzemeleri hakkında değerlendirmeler yapıldı. Etkileşimli öğrenme malzemelerini oluşturmada kullanılabilecek dijital ve web araçları tanıtıldı ve farklı araçlar kullanılarak daha varlıklı malzemelerin oluşturulabilmesi imkanları ile e-öğrenim platformunda hangi programların ve hangi malzemelerin kullanılacağı tartışıldı.

Projenin uygulama kurallarının gözden geçirildiği, yaygınlaştırma fkent aydın haberleriliyetlerinin ele alındığı toplantı, kıymetlendirme anketleri ve sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi. – AYDIN

aydın haberleri – Lokal

İtalya, Aydın, Tarım, Mahallî, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.