Didim’de sıcak asfalt çalışması devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile çalışmalarına devam eden Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Akbük Mahallesi’nde devam eden sıcak …

19.02.2022
Didim’de sıcak asfalt çalışması devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile çalışmalarına devam eden Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Akbük Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile çalışmalarına devam eden Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Akbük Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Lideri Ufuk Özmen, Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Barış Altıntaş ve Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi’nin iştirakinde Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de yürütülen sıcak asfalt çalışmasında incelemelerde bulundu. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ve Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay’ın dayanaklarıyla, turizm dönemi öncesinde, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olan Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı grupları tarafından Akbük Merkez ve Akbük Mahallesi’nden Fevzipaşa Mahallesi’ne uzanan cadde üzerinde 5 kilometre kadarlik yolda çalışma gerçekleştiriliyor.

Bir ekip ziyaretler gerçekleştirmek üzere Didim’e gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi (ASKİ) Genel Müdürü Hakan Olkaç, Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Lideri Ufuk Özmen ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Barış Altıntaş, Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Müdür Olkaç, Daire Lideri Özmen ve Meclis Üyesi Altıntaş’a Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Akbük Mahalle Muhtarı Mehmet Çamlı ve yetkililer de eşlik etti.

Kısa mühlet içerisinde tamamlanması beklenen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Müdür Olkaç, Daire Lideri Özmen, Meclis Üyesi Altıntaş ve Lider Atabay, Akbüklü vatandaşların taleplerini ve sorunlarını da dinledi. Muhtar Çamlı ve vatandaşlar, çalışmalardan ötürü Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ve Didim Belediyesi’ne teşekkür etti.

“Kazanan Didim olacak”

Ziyaretlerinden ötürü Müdür Olkaç, Daire Lideri Özmen ve Meclis Üyesi Altıntaş’a, dayanaklarından ötürü Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür eden Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, “Müdürümüz Hakan Olkaç, Daire Liderimiz Ufuk Özmen ve Meclis Üyemiz Barış Altıntaş bizleri ziyaret ederek alanda sürdürülen çalışmaları incelediler. Ziyaretlerinden ve dayanaklarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Aydın Büyükşehir Belediye Liderimiz Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ile başlatılan bu çalışma kapsamında burada 5 kilometre kadarlik bir hatta sıcak asfalt dökümü yapılıyor. Liderimiz Hasret Çerçioğlu’nun takviyesi ve biz CHP’li belediyelerin iş birliği ile kazanan Didim olacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte tıkır tıkır çalışıyoruz. İnşallah bu çalışmanın bitmesiyle Akbük’te gerçekleştireceğimiz kanalizasyon altyapısı çalışmasının 2’nci etabına da başlayacağız ve Akbük’ü hak ettiği kıymete kavuşturacağız” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Lokal

Büyükşehir Belediyesi, Akbük, Aydın, Didim, Lokal, Haberler

Çalışma,Aydın Büyükşehir Belediyesi,Belediye,Didim,Daire Lideri,Başkan,Müdür,Özmen,Altıntaş,Akbük,Aydın,Hak,Meclis Üyesi,Atabay,İş,Deniz ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.