Sedat Peker’in oğlu sessizliğini Tarkan’ın şarkısıyla bozdu: Geççek, çok az kaldı

Organize hata örgütü önderi Sedat Peker ve ailesi en son Dubai’ye gitmişti. Buradan görüntüler paylaşan Peker, daha sonra can güvenliği için …

19.02.2022
Sedat Peker’in oğlu sessizliğini Tarkan’ın şarkısıyla bozdu: Geççek, çok az kaldı

Organize hata örgütü önderi Sedat Peker ve ailesi en son Dubai’ye gitmişti. Buradan görüntüler paylaşan Peker, daha sonra can güvenliği için sessiz kaldığını belirtmişti. Peker ailesinin uzun süren sessizliğini Celal Han Peker bozdu. Sedat Peker’in oğlu, Tarkan’ın kısa müddette gündeme oturan yeni müziğini paylaşıp “Geççek, çok az kaldı” paylaşımını yaptı.

Uzun müddettir ailesiyle birlikte Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) bulunan organize kabahat örgütü önderi Sedat Peker, buradan yaptığı Youtube paylaşımlarıyla gündem olmuştu. Daha sonra Peker’in dijital malzemelere erişimi engellemiş, toplumsal medyada üzerinden paylaşım yapması yasaklanmıştı.

MÜZİK İLE GERİ DÖNDÜ

Peker ailesinin uzun süren sessizliği, Sedat Peker’in büyük oğlu Celal Han Peker tarafından bozuldu. Peker’in oğlu, evvelki akşam yayınlanan ve büyük bir tesir yaratan Tarkan’ın “Geççek” klibini paylaştı. Peker paylaşımına, “Geççek çok az kaldı” yazdı.

Peker’in paylaşımı şöyle:

POLİTİK BİLDİRİ VERDİĞİ ARGÜMAN EDİLDİ

Tarkan’ın politik bir bildiri verdiği öne sürülen son müziğinin kelamları şu halde: “Geççek geççek elbette bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek. Oh oh zilleri takıp oynıycaz o vakit, o çiçekten günler çok yakın inan. Gitçek gitçek geldiği üzere gitçek, her şeyin sonu var bu sıkıntı de bitçek.”

Sedat Peker, Tarkan, Dubai, Aktüel, Haberler

Peker,Geççek,Gün ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.