Didim’de doktora saldırı anı kamerada… Alkollü şahıs doktora kafa atıp kaş yardı

Didim’de doktora taarruz anı kamerada. DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Didim’de doktora atak anı kamerada… Alkollü şahıs doktora baş atıp …

19.12.2021
Didim’de doktora saldırı anı kamerada… Alkollü şahıs doktora kafa atıp kaş yardı

Didim’de doktora taarruz anı kamerada.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Didim‘de doktora atak anı kamerada… Alkollü şahıs doktora baş atıp kaş yardı

AYDIN – Aydın’ın Didim ilçesinde Devlet Hastanesi’nde vazifeli Acil Servis Tabibi Dr. Doğancan Kılıç, polis tarafından rapor için acile getirilen şahsın saldırısına uğradı. Hücum anı ise anbean güvenlik kameralarına görüntülendi.

Olay 18 Aralık Cumartesi gecesi Didim Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, Didim’de alkollü olarak araç kullanırken yakalanan ve takımlara dirençte bulunan şahıs emniyet güçlerince rapor için Didim Devlet Hastanesi Acil Servis’e getirildi. Alkollü şahıs T.D., o esnada yanına yaklaşan Acil Servis Doktoru Dr. Doğancan Kılıç’a baş attı. Atak anı ise güvenlik kameralarına anbean yansırken, ani baş darbesi ile yaralanan hekim Kılıç’ın kaşı açıldı. Hücuma uğrayan hekimin kaşına 5 dikiş atılırken, savcılığa sevk edilen saldırgan T. D. emniyetteki süreçleri sonrası sevk edildiği mahkemece tabiri alındıktan sonra özgür bırakıldı.

Aktarılan Habere Nazaran Meydana Gelen Durumın akabinde açıklama yapan Aydın Vilayet Sıhhat Müdürü Dr. Osman Açıkgöz; “Adli ve idari olarak gerekli soruşturmalar başlamıştır. Sürecin takibi şahsen müdürlüğümüzce yapılacaktır. Doktorumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz” dedi.

aydın haberleri / aydın didim bölge haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.