Davutlar Mahallesi yeni yollarına kavuşuyor

Kentin farklı noktalarında yol üretim ve tamir çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, Davutlar Mahallesi İbrahim Latife Caddesi’ndeki …

03.08.2022
Davutlar Mahallesi yeni yollarına kavuşuyor

Kentin farklı noktalarında yol üretim ve tamir çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, Davutlar Mahallesi İbrahim Latife Caddesi’ndeki çalışmalarını tamamlarken Yorulmaz Sokak ve Çoban Sokak’taki kilit parke, oluk ve bordür taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Kentin farklı noktalarında yol imal ve tamir çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, Davutlar Mahallesi İbrahim Latife Caddesi’ndeki çalışmalarını tamamlarken Yorulmaz Sokak ve Çoban Sokak’taki kilit parke, oluk ve bordür taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel’in misyona gelmesinin akabinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlarla yakalanan ahenk ve iş birliği, Davutlar Mahallesi’ne yatırım olarak geri dönüyor. Yürütülen çalışmalar sayesinde 2022 yılının birinci 7 ayında Davutlar Mahallesi’nin 14 sokağı ile 2 caddesinde toplam 55 bin 650 metre kadarkare yeni yol yapıldı. Ayrıyeten alt yapı çalışmalarının bittiği 27 bin 225 metre kadarkarelik alanda da gerekli parke, asfalt, oluk ve bordür imalatları ile tamirat işleri tamamlandı.

Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları tarafından Davutlar Mahallesi İbrahim Latife Caddesi’nde sürdürülen parke döşeme çalışmaları sona erdi. Ayrıyeten Çoban ve Yorulmaz sokaklarda çalışmalar devam ediyor. Toplam 5 bin 610 metre kadarkarelik alanı kapsayan çalışmada kaldırım ve yollara 1900 metre kadarkare kilit parke taşı, 1000 metre kadarkare bordür taşı ve 400 metre kadarkare oluk taşı döşemesi yapıldı. Davutlar Mahallesi’ndeki çalışmalar önümüzdeki günlerde Halit Soykut Caddesi ile Güler, Arslanoğlu ve Ersin sokaklarda devam edecek. – AYDIN

aydın haberleri / İktisat

Çalışmalar,Metre Kadarkare ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.