Vali Canalp, Petrolkentli misafirperver aileleri ağırladı

Batman Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp, geçtiğimiz günlerde Petrolkent Mahallesi ziyaretinde kendilerini meskenlerinde konuk ederek …

03.08.2022
Vali Canalp, Petrolkentli misafirperver aileleri ağırladı

Batman Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp, geçtiğimiz günlerde Petrolkent Mahallesi ziyaretinde kendilerini meskenlerinde konuk ederek misafirperverlik gösteren Öztunç ve Okay aile fertlerini Valilik konağında ağırladı.

Batman Valisi Ekrem Canalp ve eşi Dr. Ayten Canalp, geçtiğimiz günlerde Petrolkent Mahallesi ziyaretinde kendilerini konutlarında konuk ederek misafirperverlik gösteren Öztunç ve Okay aile fertlerini Valilik konağında ağırladı.

Aile büyüklerinden Hüseyin ve Nuriye Öztunç ile birlikte çocukları ve torunlarının bununla bir arada ayrıyeten komşuları ve mahalle muhtarı Şükrü Aydın’ı Valilik konağında kahvaltıda ağırlayan Vali Canalp ve eşi, samimi geçen kahvaltı programında konuklarıyla sıcak sohbet gerçekleştirdi.

Kahvaltı programında çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Canalp, Öztunç ve Okay ailelerini ağırlamaktan memnunluk duyduklarını tabir etti. – BATMAN

aydın haberleri / Lokal

Vali ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.