Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türk vatandaşlığına geçen Larkin’e yaptığı uyarı tüm takımı kahkahaya boğdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes yönetici, teknik heyet ve atletlerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı …

26.05.2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türk vatandaşlığına geçen Larkin’e yaptığı uyarı tüm takımı kahkahaya boğdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes yönetici, teknik heyet ve atletlerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabulde Erdoğan, Türk vatandaşlığına geçen yıldız basketbolcu Larkin’in yaşını başantrenör Ergin Ataman’a sordu. Ataman’ın “Larkin 29 yaşında. 4-5 sene daha burada ağırlayacağız. Gitmez esasen o. Türkiye’yi çok seviyor.” sözleri üzerine Erdoğan’ın, “İmzanı ben attım, gidersen ayıp edersin.” demesi gülüşmelere sebep oldu.

“İMZANI BEN ATTIM, GİDERSEN AYIP EDERSİN”

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman‘a Cumhurbaşkanı Erdoğan, Shane Larkin’in yaşını sordu. Atman’ın “Larkin 29 yaşında. 4-5 sene daha burada ağırlayacağız. Gitmez esasen o. Türkiye’yi çok seviyor.” tabirleri üzerine Erdoğan’ın, “İmzanı ben attım, gidersen ayıp edersin.” demesi gülüşmelere sebep oldu.

GRUP OYUNCULARININ İMZALADIĞI ANADOLU EFES FORMASI İKRAM EDİLDİ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabulde, Anadolu Efes Kulübü İdare Heyeti Lideri Tuncay Özilhan, grubun başantrenörü Ergin Ataman ile oyuncular yer aldı. Kabulde, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da hazır bulundu. Anadolu Efesli yöneticiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a grup oyuncularının imzaladığı basketbol topu ve Anadolu Efes forması ikram etti.

Anadolu Efes ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.