Bekarlara Gün Doğdu! O Burcun Bekarları Hazır Olun Unutulmaz Bir Gün Başlıyor! İşte 26 Mayıs günlük Burç Yorumları

Perşembe günü koçlar daha dikkatli olmalı, boğalar ise günün sonunda ağızlarında acı bir tad hissedecek. İkizlerin sırları açığa çıkarması …

26.05.2022
Bekarlara Gün Doğdu! O Burcun Bekarları Hazır Olun Unutulmaz Bir Gün Başlıyor! İşte 26 Mayıs günlük Burç Yorumları

Perşembe günü koçlar daha dikkatli olmalı, boğalar ise günün sonunda ağızlarında acı bir tad hissedecek. İkizlerin sırları açığa çıkarması başlarını ağrıtırken bekar yengeçlere gün doğacak. Aslanlar çekiciliklerinden yararlanırken para harcayan teraziler …

Perşembe günü koçlar daha dikkatli olmalı, boğalar ise günün sonunda ağızlarında acı bir tad hissedecek. İkizlerin sırları açığa çıkarması başlarını ağrıtırken bekar yengeçlere gün doğacak. Aslanlar çekiciliklerinden yararlanırken para harcayan teraziler ise yanlış yapmaya devam edecek. Akrepler yakınlarından olumsuz güç alarak modlarını düşürecek. Yayları gerilimli bir toplantı bekliyor. Perşembe günü oğlaklar için güç geçerken kovalar hayal kırıklıklarına hazır olmalı. Balıklar için ailelerinin planları ile aksi düşecekleri bir gün başlıyor.

KOÇ: DAHA DİKKATLİ OLMANIZDA YARAR VAR

Mevcut eğilim, insanların verdiği küçük bildirilere karşı daha dikkatli olmanızı sağlayacak, böylelikle dışavurumcu birinin niyetini kolay kolay anlayabileceksiniz.

Niyetleri, sevdiğiniz bir arkadaşınızın hayatını etkileyebilir. Bu yüzden, kuşkulu olsa bile, ne düşündüğünüzü ona bildirmenin sizin misyonunuz olduğunu hissedeceksiniz.

BOĞA: AĞZINIZDA ACI BİR TAD HİSSEDECEKSİNİZ

Bir arkadaşınız ismine harekete geçmek için çok fazla güç harcayacaksınız ve hiçbir şeyden şikâyet etmeyecek olsanız da fedakarlıklarınızın sonu ağzınızda acı bir tat bırakabilir.

Tahminen de ondan farklı bir tepki beklediğiniz için bu türlü hissediyorsunuz.

İKİZLER : SIRLARI AÇIĞA ÇIKARMANIZ BAŞINIZI AĞRITACAK

Bugün bir cins aile sırrını açığa çıkaracaksınız ve bundan sonra işlerin alacağı halden pek mutlu olmayacaksınız.

Tahminen de oburlarının sizden beklentileri sizi isteksiz kılıyor ve bu sizi olduğunuz üzere davranmaktan alıkoyuyor. Öte yandan, kimileriniz çok açık kelamlı olduğu için biraz külfet yaşayabilir. Başakların cömertliği üzerinde.

YENGEÇ : BEKAR YENGEÇLERE GÜN DOĞDU

Bu, bekar Yengeçler için farklı bir gün olacak zira bir müddettir tanıdıkları yahut yeni tanıştıkları çok özel biri onların kendilerini değerli hissetmesini sağlayacak.

Bu, yargılanma korkusu olmadan, gerçekte kim olduğunuz, umutlarınız ve hayalleriniz hakkında insanlara açık olmak için şahane bir gün.

ASLAN : ÇEKİCİLİĞİNİZDEN YARARLANMALISINIZ

Her şeyi lehinize çevirmek için bu perşembe çekiciliğinizden yararlanacaksınız.

İnatçı ve kararlısınız ancak sizin teşebbüslerinize kendisini inandırmayacak birileri de olabilir. Onlarla elinizden gelenin en düzgününü yapacaksınız lakin günün sonunda muhtemelen bu davadan vazgeçeceksiniz.

BAŞAK : BUGÜN CÖMERTLİĞİNİZ ÜSTÜNÜZDE

Mevcut eğilim sizi cömert bir moda sokacak ve yalnızca muhtaçlığı olanlara yardım etmeye çalışmakla kalmayacak, tıpkı vakitte etrafınızdakilerin hislerine da çok dikkat edeceksiniz.

Kendinize nefes almak için vakit bırakacaksınız ve bu, tatil günlerinden sonra bile kendiniz ve vakit ayırdığınız aktivitelerle ilgili çok güzel hissetmenizi sağlayacaktır.

TERAZİ : PARA HARÇAYARAK YANLIŞ NYAPIYORSUNUZ

Mevcut eğilim, açık sözlülüğü teşvik edecek ve bilhassa yanlış bir şey yaptığını düşündüğünüz birine, her şeyi olduğu üzere söylemekten çekinmeyeceksiniz.

Öte yandan, öğlenden sonra dikkatli olmak isteyebilirsiniz, zira biraz fazla para harcayarak yanlış yapıyor olabilirsiniz.

AKREP: YAKININIZDAN OLUMSUZ GÜÇ ALACAKSINIZ

Bugün bir yakınınızdan olumsuz bir güç geldiğini hissedebilirsiniz ve muhtemelen size karşı neden kin beslediğini merak edeceksiniz.

Öte yandan, çeşitli etkinliklerle çok meşgulsünüz ve o bireye neler olup bittiğini soracak vaktiniz olmuyor. Tahminen de içinizden bir modül neler döndüğünü hakikaten bilmek istediğinden emin değil.

YAY : TOPLANTI SİZİ GERİLİME SOKACAK

Bu rahat bir iş günü olmasına karşın büsbütün rahatlamış hissetmiyorsunuz ve tahminen de ana gerilim kaynağınız bugün gerçekleşecek bir toplantıdır.

Makul bir bireyle ilgili kuşkularınız var ve bugün etkilemeniz gereken kişi tam olarak o kişi. O yüzden yaşadığınız gerginlik nedeniyle bir enkazın altındaymış üzere davrandığınızı söylemeye gerek yok.

OĞLAK : PERŞEMBE SİZİN İÇİN SIKINTI GEÇECEK

Şu anda yaptığınız şey sizi çok motive ediyor üzere görünse de bu perşembe sıkıntı bir gün olacak zira yakalamak istediğiniz sonuçlardan pek emin değilsiniz.

Tahminen de stratejinizi derinlemesine düşünmek için küçük bir mola vermeniz ve daha hazır olduğunuzda iş başına dönmeniz gerekir. Bu birebir vakitte yorgunluğunuzla başa çıkmanıza da yardımcı olabilir.

KOVA : HAYAL KIRIKLIKLARI YAŞAYACAKSINIZ

Bugün beklediğinizden daha fazla uzun sürecek bir ziyarete gidebilirsiniz ve âlâ bir arkadaş ortamınız olmasına karşın kendinizi rahat hissetmiyorsunuz.

Kibarlığınızdan ötürü hislerinizi herkesten saklamanız mümkündür, lakin bu birebir vakitte çok fazla hayal kırıklığı yaşayacağınız manasına da gelecektir. Kimi Kovalar, nasıl hissettiklerini çabucak anlayan bir arkadaşa sahip oldukları için şanslı olacaklar.

BALIK : AİLENİZİN PLANLARI İLE ZIT DÜŞEBİLİRSİNİZ

Duygusal hayatınız bugün ailenizin planlarıyla karşıt düşebilir, bu nedenle ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekecek.

Dikkat etmeniz gereken tek şey, seçiminizi yaptıktan sonra ona bağlı kalarak geriye dönüp bakmamanızdır. Aksi takdirde, bu, kuşkuların ve küçük hayal kırıklıklarının su yüzüne çıkacağı bir gün olacaktır.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.