Canlı yayında DP’li milletvekilli Enginyurt ve gazeteci Şimşek burun buruna geldi! Stüdyodakiler ne yapacağını bilemedi

Demokrat Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve gazeteci Latif Şimşek canlı yayında gerginlik yaşadı. Yerlerinden kalkarak burun buruna …

07.08.2022
Canlı yayında DP’li milletvekilli Enginyurt ve gazeteci Şimşek burun buruna geldi! Stüdyodakiler ne yapacağını bilemedi

Demokrat Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve gazeteci Latif Şimşek canlı yayında gerginlik yaşadı. Yerlerinden kalkarak burun buruna gelen ikili, birinci başta büyük bir şaşkınlık yaşayan lakin daha sonra olaya müdahale eden stüdyodaki başka konuklar tarafından yatıştırıldı.

TV 100’de Pınar Ardor’un sunduğu Gündeme Dair programında gergin anlar yaşandı. Programın bugünkü konukları ortasında Demokrat Parti Genel Lider Yardımcısı Cemal Enginyurt, gazeteci Barış Yarkadaş, Latif Şimşek ve muharrir Doğan Çağlar vardı.

“BIRAK BU İŞLERİ”

Gazeteci Latif Şimşek’in Selahattin Demirtaş ve Kavala’nın yargılanmaları hakkında “Herkes verilen karara hürmet duyacak. Kimse bu ülkenin yargıcını, savcısını, polisini küçümseyemez” kelamlarının akabinde Cemal Enginyurt’un “Bırak bu savunuculuğu, bırak bu işleri” diye yanıt vermesiyle birlikte ortalık bir anda gerildi. Şimşek’in de “Sen bırak bu işleri” biçiminde tepki göstermesinin akabinde iki isim canlı yayında burun buruna geldi.

STÜDYODAKİLER NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Yaşananlar karşısında stüdyodakiler de panikledi. Birinci olarak ikiliden uzaklaşan sunucu Pınar Ardor, “Kesin yayını arkadaşlar” diyerek direktörden ricada bulundu. Ama daha sonra yayın kesilmedi ve Ardor ile öbür konuklar, Enginyurt ve Şimşek’in yanına giderek ayrılmalarını sağladı.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.