Çaldıkları araçla iş yeri soyan hırsızlar pes dedirtti

Denizli’den Aydın’a gidip çaldıkları araçla geri dönen 3 hırsız, bir işletmeden 50 bin TL kıymetindeki elbiseleri çalarak kayıplara karıştı …

02.07.2022
Çaldıkları araçla iş yeri soyan hırsızlar pes dedirtti

Denizli’den Aydın’a gidip çaldıkları araçla geri dönen 3 hırsız, bir işletmeden 50 bin TL kıymetindeki elbiseleri çalarak kayıplara karıştı.

Denizli‘den Aydın’a gidip çaldıkları araçla geri dönen 3 hırsız, bir işletmeden 50 bin TL pahasındaki elbiseleri çalarak kayıplara karıştı. Yakalanmamak için yüzlerini kıyafetle kapatarak bin bir türlü prosedür deneyen şüpheliler, her şeye karşın Jasat‘tan kaçamadı.

Denizli‘de gece skent aydın haberleritlerinde yola çıkan G.U. (57), C.K. (38) ve Y.C. (33), Aydın’na giderek otomobil çaldı. Yakalanmamak için tekrar Denizli‘ye dönen 3 kuşkulu, Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt Mahallesine giderek gözlerine kestirdikleri bir elbise dükkanını takibe aldı. Uygun bir vakti kollayan şüpheliler, işletmeye girerek kıymeti yaklaşık 50 bin TL olan elbiseleri çalıp kayıplara karıştı.

Kimlikleri muhakkak olmasın diye yüzlerini elbiseyle kapatmışlar

Sabah skent aydın haberleritlerinde işletme sahibinin durumu fark etmesi üzerine Denizli Vilayet Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarmanın Dedektifleri Jandarma Kabahat Araştırma Timi ( Jasat ), Pamukkale İlçe Jandarma Komutanlığı ve Denizli Vilayet Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Ofis Amirliği harekete geçti. İncelenen güvenlik kameraları sonrası şüphelilerin yakalanmamak için yüzlerini kıyafetle kapattığı görüldü. Dedektif üzere iz süren JASAT takımları şüphelilerin kimliğini belirleyerek operasyon için düğmeye bastı. Yapılan çalışmalar sonucunda şüpheliler kıskıvrak yakalandı.

Suç kayıtları kabarık çıktı

Yapılan sorgulamadan G.U.’nun 9, C.K.’nin 50, Y.C.’nin ise 14 tane kabahat kaydı olduğu konu bahis oldu.. Karakoldaki süreçleri tamamlanan 3 kuşkulu, adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin araçla dükkanın önüne gelmesi ve gitmesi ise kameralar tarafından görüntülendi. – DENİZLİ

aydın haberleri / 3. Sayfa

Şüpheliler,Denizli ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.