Bu akşam Hakim var mı, yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Hakim dizisi yok mu, niye yok? Hakim bitti mi, final mi yaptı?

ATV’nin sevilen dizisi Hakim bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Bu akşam Hakim yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi …

02.05.2022
Bu akşam Hakim var mı, yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Hakim dizisi yok mu, niye yok? Hakim bitti mi, final mi yaptı?

ATV’nin sevilen dizisi Hakim bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Bu akşam Hakim yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Hakim dizisi yok mu, niçin yok? Hakim bitti mi, final mi yaptı? Hakim yeni kısım haftaya mı? Hakim neden orta verdi? Hakim bayram ortası mı yaptı? merak etti. İşte ayrıntılar…

Hakim, Limon Sinema imzalı, birinci kısmı 4 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dram, cürüm ve aksiyon çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Bu akşam Hakim var mı, yok mu, neden yok? 2 Mayıs Pazartesi bugün Hakim dizisi yok mu, niçin yok? Hakim bitti mi, final mi yaptı? Hakim neden orta verdi? Hakim bu hafta yeni kısmı yok mu, neden yok? Ayrıntılı Bilgiler sizlerle…

HAKİM NE VAKİT, Skent aydın haberleriT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Hakim her hafta Pazartesi ATV ekranlarına geliyor. Lakin bugün yani 2 Mayıs Pazartesi 2022 tarihinde dizi yayınlanmayacak. Dizinin yeni kısmı haftaya yayınlanacak.

HAKİM BUGÜN YOK MU, NEDEN YOK?

Olağanda Pazartesi günleri yayınlanacak Hakim dizisi 2 Mayıs Pazartesi yani bugün ATV yayın akışında yer almadı. Dizinin bayram münasebetiyle orta verdiği kestirim ediliyor.

Twitter’dan yapılan paylaşım şöyle:

“Cevdet vefatın kıyısından dönüyor!

”Sessizce halledecektim ama…”

Yeni kısım 9 Mayıs Pazartesi 20.00’de atv’de

Buna nazaran dizi 9 Mayıs yani haftaya ekranlara gelecek. Bugün yeni kısmı olmayacak.

HAKİM FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır, dizi final yapmadı yahut bitmedi. Yalnızca 1 hafta orta veriyor.

2 MAYIS 2022 ATV YAYIN AKIŞI

19:00 – ATV Ana Haber

20:00 – Vanguard (TV’de birinci)

22:20 – Bir Vakitler Hollywood’da

HAKİM DİZİSİ KONUSU NE?

İşini yıllar boyunca adaleti sağlamak ismine yapan ve etrafındaki herkes tarafından hürmet gören hakimin oğlu bir suça karışır. Bu olay üzerine Hakim, büyük bir yüzleşme karşısında kalır.

HAKİM OYUNCU TAKIMI

Erdal Beşikçioğlu – Ömer Arif Derman

Ebru Özkan – Yasemin Kaner

Uğur Yücel – Cevdet Dağıstanlı

Yurdaer Okur – Azem Demirkıran

Eslem Akar – Deniz Demirkıran

Efekan Can – Metehan Demirkıran

Fatih Berk Şahin – Ozan Derman

Burcu Kara – Başkomiser Ayşe Korkmaz

Hasibe Eren – Gülbahar Yalçın

Gülsen Tuncer – Semra

Gökçen Gökçebağ –

Seda Akman – Zümrüt Demirkıran

Naz Çağla Irmak – Ceren

Hakan Yufkacıgil – Celayir

Hakim,Dizi,Yayın,Pazartesi,Mayıs,Bölüm,Atv ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.