Boğalara para uyarısı İkizler hayat size güzel! (Günlük burç yorumu 13 Ocak Perşembe)

13 Ocak Perşembe günlük burç yorumlarında Terazi burçlarına özel bir ihtarda bulunmak istiyoruz zira riskli bir periyottan geçiyorlar. Bir arada …

13.01.2022
Boğalara para uyarısı İkizler hayat size güzel! (Günlük burç yorumu 13 Ocak Perşembe)

13 Ocak Perşembe günlük burç yorumlarında Terazi burçlarına özel bir ihtarda bulunmak istiyoruz zira riskli bir periyottan geçiyorlar. Bir arada çalıştığınız beşerlerle olan temaslara bu devir dikkat edin. Çok dolaşıyorsanız, çok fazla iş yapıyorsanız sağ…

13 Ocak Perşembe günlük burç yorumlarında Terazi burçlarına özel bir ikazda bulunmak istiyoruz zira riskli bir devirden geçiyorlar. Birlikte çalıştığınız beşerlerle olan ilişkilere bu devir dikkat edin. Çok dolaşıyorsanız, çok fazla iş yapıyorsanız sıhhatte bulaş tesiri devrede olacak. Perşembe günü bu tesire dikkat edin. Dış ortamlarda çok fazla bulunuyorsanız yediğinize, içtiğinize ekstra dikkat edin.

İşte öteki burçların ayrıntılı günlük burç yorumları

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Perşembe epeyce kuvvetli geçecek lakin günün komik tarafları da olacak. Birtakım yanlış anlamalar yaşayabilir ve küçük kararsızlıklar hayatınızı zorlaştırabilir. Hatta katılmamanız gereken tartışmalara bile girebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ulaşabileceğiniz kimi finansal avantajlar olabilir, lakin katılmadan evvel iki sefer düşünmek isteyebilirsiniz, zira bunlar hayli yüksek maliyete sahip olabilir.

Bu fırsatı yalnızca kendinizi şımartmak için kullanıyor olabilirsiniz, bu durumda bunun sonuçlarına da kendiniz katlanmanız gerekecek.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Görünüşe nazaran bu Perşembe küçük bir mesleksel başarısızlıkla karşı karşıya kalacaksınız. Herkesin sizden beklediği üzere, buna reaksiyonsiz kalacaksınız. Lakin, bugünkü başarısızlıklardan bir şeyler öğrenebileceksiniz.

Bugünün tavsiyesi, geçmişiniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecek bir aile üyesiyle neler olup bittiği hakkında konuşmanızdır.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu günlerde, çoğunlukla zihinsel seviyede kendinizi çok fazla zorluyorsunuz ve görünüşe nazaran hali hazırda görülenin tesirleri, sıhhatinizi makus etkileyecek.

Hatta birtakım Yengeçler tıbbi yardıma muhtaçlık duyabilirler. Kesin olan şu ki, bu Perşembe hiç sıkıcı bir gün olmayacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Perşembe, birtakım makûs aktivitelerinizi fark ederek toplumsal eğilimlerinize daha yakından bakmak isteyebilirsiniz.

Birebir hareketleri tekrar tekrar yapıyor, lakin farklı sonuçlar bekliyor olabilirsiniz. Ayrıyeten, muhtemelen etrafınızdakilere şu anda cevaplanması mümkün olmayan kimi sorular soruyorsunuz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ferdî bir mevzuda yakınlarınızdan aldığınız geri bildirimleri anlamaya çalışıyorsunuz fakat görünüşe nazaran epeyce sübjektifsiniz.

Birebir vakitte, işler sizin için hayli sıkıntı görünüyor zira durumun tabiatı gereği, ne kadar uğraşsanız da, beşerler bu bahiste açıkça konuşmayacaklar.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

İşiniz, bu Perşembe her şeyden daha kıymetli olacak ve bu yüzden sizinle bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarınıza karşı epeyce sert davranabilirsiniz.

Bu durum, tıpkı vakitte, bir aptal olarak algılandığınızı ve artık işleri olağana döndürme vaktinizin geldiğini hissettiğiniz için de başınıza geliyor olabilir. Alışverişe çıkmak üzere kendiniz için de bir şeyler yapabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bilhassa bir profesyonelin rehberliğinde yapılırsa, her türlü yatırım size yarar sağlayabilir.

Ayrıyeten, kendinizi ailenizin önünde göstermeye çok heveslisiniz, bu nedenle kimi kararların alınması için onları zorlayabilirsiniz. Kimi hususlarda, bu prosedürünüz en uygun seçenek olmayabilir ve birtakım makûs sonuçlara yol açabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Görünüşe nazaran bu Perşembe, etrafınızdaki şartlar sizi kimi duygusal problemleri çözmeye zorlayacak ve kendinizi açmanız gerekecek.

Birinci başta bu epey dramatik gelse de, sonunda bunun en uygun tek seçenek olduğunu anlayacaksınız. Bunun dışında, bu Perşembe, dışarıda vakit geçirmek için hoş bir gün olabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Tutkunuz, şayet yanlışsız yerde olursanız, bu Perşembe yeni muvaffakiyet fırsatlarına dönüşecek.

Ve bilhassa çekiciliğinizden yararlandığınız için bahtınız olacak. Bulduğunuz şeyle yetinmek istemiyor, daha yüksek bir şey arıyorsunuz. Bununla birlikte, elinizden gelenin en güzeline razı olmayabilecek kimi arkadaşlara dikkat edin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Geleceği şekillendirmek için çok fazla güç harcıyorsunuz ve size gelen talepler şu anda yerinizi bulmanızı sağlamıyor.

Yakın bir aile dostunun vereceği küçük bir rehberlikle her şey yoluna girecek üzere görünüyor. Fakat proaktif olmanız ve bu dayanağı önden istemeniz gerekir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu hayli enteresan bir Perşembe olacak zira birtakım eski düşmanları yeni arkadaşlara dönüştürmek için kimi fırsatlar var üzere görünüyor.

Herkese neler yapabileceğinizi göstermek için çok heveslisiniz. Ayrıyeten, küçük ayrıntılı bilgilera takılmayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.