Boğalara iyi Koçlara kötü haber (Günlük burç yorumları 30 Ocak Pazar)

Boğa burçları bu Pazar aşkta uygun haberler alacak lakin dikkatli olmanız gereken alanlar da var. Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda …

30.01.2022
Boğalara iyi Koçlara kötü haber (Günlük burç yorumları 30 Ocak Pazar)

Boğa burçları bu Pazar aşkta uygun haberler alacak lakin dikkatli olmanız gereken alanlar da var. Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda, toplumsal alanlarda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. İsyankâr tesirlerle etrafınızdaki insanları şaşırt…

Boğa burçları bu Pazar aşkta yeterli haberler alacak fakat dikkatli olmanız gereken alanlar da var. Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda, toplumsal alanlarda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. İsyankâr tesirlerle etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesiyle bu devir çatışmalara girmemeye itina gösterin. Anneniz, annenizin ailesi onlarla olan kontaklarınıza ekstra dikkat edin.

Akrep burçlarının da mesken ortamlarında, sevdiği beşerle olan temasları test edilecek. Ani, süratli, beklenmedik olaylar devreye girerken sevdiğiniz insanı anlamak çok da kolay olmayacak. Birebir formda onun da sizi anlaması kolay olmayabilir.

İşte başka burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Pazar çok üretken görünüyorsunuz lakin birebir vakitte mümkün olduğunca çok şey yapma isteğinden ötürü hayli meşgul olacağınız ve bunalmış hissedeceğiniz manasına geliyor.

Kendinize de biraz vakit ayırarak bunun hayatınızda ne kadar büyük bir tesir yaratacağını basitçe görebileceksiniz. Angaryadan uzak durun.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Görünüşe nazaran aşk hayatınızla ilgili uygun haberler alıyorsunuz ve birtakım Boğalar onları anlayan birini nitekim bulabilir yahut bugünlerde o kişiyi nitekim bulduklarını fark edebilir.

Birine farklı gözlerle bakmaya başlarsanız ve birtakım durumlarda eski bir aşk yine alevlenirse şaşırmayın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Yaptığınız tüm harcamaları not almak için bu Pazar gününü pahalandırmak isteyebilirsiniz. Durumunuz varsa borçlarınıza karşılık ödeme yapmak için kusursuz bir gün.

Bunun dışında, İkizler burcundan birtakım insanları aile sıkıntılarını çözmek için oldukça uğraşmak zorunda kalacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Her ne kadar bugün Pazar günü olsa da derslerinize yahut şahsî gelişimle ilgili rastgele bir şeye ne kadar dikkat ettiğinize çok dikkat ediyorsunuz ve şayet bu hususlara odaklanabilirseniz ileride çok işinize yarayacaktır.

Boğalara Iyi Koçlara Kötü Haber (Günlük Burç Yorumları 30 Ocak Pazar) 1

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Pazar hayat stilinizde bir şeyleri değiştiriyorsunuz.

Her türlü yeni duyguyu keşfetmeye çalışırken gün epey yavaş geçecek ancak sonunda geldiğiniz yeni noktadan hayli şad kalacaksınız. Birtakım Aslanlar daha sonra güzel bir randevu planlayabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Beğenilen bir Pazar günü sizi bekliyor, zira bugün ya da hafta boyunca yaptığınız bir şey sonunda sizi ön plana çıkaracak.

Yeni ortamı lehinize kullanarak bu şartlardan epey fazla şey elde edeceksiniz, tahminen de partnerinizin şimdiye kadar isteksiz olduğu bir şeyi kabul etmesini sağlayabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Mevcut eğilim sizi ansızın çok pragmatik yapacak ve hayatınızdaki tüm ıstırapları bir farklılık ve rahatlama hissiyle karşılayacaksınız.

Oburlarının size söyledikleriyle çok ilgilisiniz lakin birebir vakitte biraz karamsar olma eğilimindesiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Pazar size tavsiyemiz planlarınıza konsantre olmanız ve şu anda çözülemeyecek kaygıları bir kenara bırakmanızdır.

Bu; tüm dileklerinizi, neyi başarmak istediğinizi ortaya koymanız ve tüm güzel enerjiyi bu istikamete yönlendirmeye çalışmanız için mükemmel bir gün.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Görünüşe nazaran bu Pazar iç güdülerinizi çok güçlü bir halde tabir edeceksiniz ve herkese nasıl olduğunuzu göstermek konusunda çok az çekinceniz olacak.

Ayrıyeten, oburlarının size söylediklerini abartmaya yönelik eğiliminiz de var ve şikayet etmek için bir neden olmayan şeyler için şikayet etmeye başlıyorsunuz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Pazar, meskenin her türlü teknik tarafıyla, tahminen de bir müddettir ertelediğiniz şeylerle çok meşgul görünüyorsunuz.

Yardım isteği lisana getirilerek sizden istendiğinde bu isteğe olumlu karşılık veriyorsunuz, başka durumda kendinizi izole etme eğilimindesiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazar tesirli biriyle karşılaşacaksınız. Tesirinin hayatınız üzerinde olup olmayacağı yahut bu kişinin genel olarak çok kıymetli olup olmadığı açığa çıkacaktır.

Birinci başta doğal olarak gergin olacaksınız, fakat sözlerinizi kolaylıkla bulacaksınız ve yakında onların yanında beklediğinizden çok daha rahat hissedeceksiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Pazar, ailenizden ekseriyetle uzak bir bağlantı içinde olduğunuz beşerlerle bile, olağanda olduğundan çok daha yakın hissedeceksiniz.

Empati kurmayı kolay buluyorsunuz ve bu durumu gün boyunca hissediyorsunuz. Bunun dışında, gücünüzü toplamak için dışarıda biraz vakit geçirmeye çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri