Ayrıldığı eşinin baltayla saldırdığı kadının el parmakları koptu

AYDIN’ın İncirliova ilçesinde İsmail D.(35), 3 gün evvel boşandığı eski eşi Birincie D.’nin (29) kendisini aldattığı argümanıyla kasiyer olarak …

31.01.2022
Ayrıldığı eşinin baltayla saldırdığı kadının el parmakları koptu

AYDIN’ın İncirliova ilçesinde İsmail D.(35), 3 gün evvel boşandığı eski eşi Birincie D.’nin (29) kendisini aldattığı argümanıyla kasiyer olarak çalıştığı marketi baltayla bastı.

İNCİRLİOVA, AYDIN (rehberaydin.com) – AYDIN’ın İncirliova ilçesinde İsmail D.(35), 3 gün evvel boşandığı eski eşi Birincie D.’nin (29) kendisini aldattığı iddiasıyla kasiyer olarak çalıştığı marketi baltayla bastı. Kendisini müdafaaya çalışan Birincie D. bedeninin çeşitli yerlerinden yaralanırken el parmakla koptu. Saldırgan İsmail D. ise olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, skent aydın haberlerit 18.30 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Karakol Caddesi üzerinde bir markette meydana geldi. Argümana nazaran, minibüs sürücülüğü yapan 2 çocuk babası İsmail D., 9 yıl evli kaldığı Birincie D. ile anlaşamayarak bir yıl evvel boşanma etabına geldi. Bir yıl süren dava sonucunda çift, 27 Ocak tarihinde boşandı. İsmail D.’ye eşine verdiği rahatsızlıktan ötürü 15 gün uzaklaştırma kararı verildi. Boşandığı eşinin kendisini aldattığından kuşku eden İsmail D., Birincie D.’nin kasiyer olarak çalıştığı marketi bastı. Elinde balta bulunan İsmail D., etraftakilerin dehşet dola bakışları ortasında eski eşine ziyan vermek için baltayı tekraren salladı.

KORUNMAYA ÇALIŞIRKEN EL PARMAKLARI KOPTUBu sırada kendisini muhafazaya çalışan Birincie D.’nin el parmakları koptu ve bedeninin çeşitli yerlerinden yaralandı. Olayı gören vatandaşlar, durumu sıhhat ve polis takımlarına bildirdi. İhbar üzerine gelen polis takımları saldırgan İsmail D.’yi etkisiz hale getirerek, gözaltına aldı. Ağır yaralanan Birincie D. ise sıhhat takımları tarafından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Birincie D.’nin kopan parmaklarının mazgal demirlerinden düştüğü ve polisin tüm aramalarına karşın bulunamadığı öğrenildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

FOTORĞAFLI


aydın haberleri / rehberaydin.com – Şimdiki

Cumhuriyet Mahallesi, İncirliova, Polis, Aydın, Şimdiki, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.