Aydın’da doktorun darbedilmesine ilişkin soruşturma başlatıldı

Aydın Sıhhat Müdürlüğü, Didim Devlet Hastanesi’nde bir doktora yönelik taarruza ait isimli ve idari soruşturma başlatıldığını bildirdi. DİDİM …

19.12.2021
Aydın’da doktorun darbedilmesine ilişkin soruşturma başlatıldı

Aydın Sıhhat Müdürlüğü, Didim Devlet Hastanesi’nde bir doktora yönelik taarruza ait isimli ve idari soruşturma başlatıldığını bildirdi.

DİDİM, AYDIN (kent aydın haberleri) – Aydın Sıhhat Müdürlüğü, Didim Devlet Hastanesi’nde bir doktora yönelik akına ait isimli ve idari soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Vilayet Sıhhat Müdürlüğünden verilen bilgilendirme argümanında, dün gece Didim Devlet Hastanesi’ne sıhhat denetimi için polis gruplarının nezaretinde getirilen kişinin acil servis tabibi Doğancan Kılıç’a saldırdığı belirtildi.

Hususla ilgili isimli ve idari soruşturma başlatıldığı kaydedilen açıklamada, “Sürecin takibi her tarafıyla şahsen müdürlüğümüzce yapılacaktır. Doktorumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılan bu menfur saldırıyı kınıyoruz.” sözlerine yer verildi.

Bu ortada, başından yaralandığı öğrenilen tabibin tedavi edildiği ve sıhhat durumunun düzgün olduğu, gözaltındaki kuşkulu T.D’nin sözünün akabinde özgür bırakıldığı öğrenildi.

kent aydın haberleri / aydın’da son dakika haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.