Alkollü geldiği hastanede doktora kafa atıp kaşını yardı

AYDIN’ın Didim ilçesinde alkollü araba kullanırken yakalanan Tahir D., denetim için getirildiği hastanede acil tabibi Doğancan Kılıç’a baş atarak …

19.12.2021
Alkollü geldiği hastanede doktora kafa atıp kaşını yardı

AYDIN’ın Didim ilçesinde alkollü araba kullanırken yakalanan Tahir D., denetim için getirildiği hastanede acil tabibi Doğancan Kılıç’a baş atarak yaraladı.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – AYDIN’ın Didim ilçesinde alkollü araba kullanırken yakalanan Tahir D., denetim için getirildiği hastanede acil tabibi Doğancan Kılıç’a baş atarak yaraladı. Kaşı yarılan doktora 5 dikiş atıldı.

Olay, skent aydın haberlerit 00.00 sıralarında Didim Devlet Hastanesinde meydana geldi. İddiaya göre, polis ekiplerinin asayiş uygulaması sırasında alkollü olarak tespit ettikleri şoför Tahir D., Didim Devlet Hastanesine kontrole getirildi. Acil Servise getirilen Tahir D., Acil Serviste bir anda Didim Devlet Hastanesinde misyonlu Acil Servis Tabibi Dr. Doğancan Kılıç’a baş attı. Polis takımlarının ortaya girmesiyle yatışan olayda aldığı darbe ile kaşı yarılan doktora 5 dikiş atıldı. Doktora saldıran kuşkulu ise emniyetteki süreçlerinin akabinde çıkarıldığı mahkeme tarafından hür bırakıldı.

AYDIN VİLAYET SIHHAT MÜDÜRÜ SALDIRIYI KINADI

Aydın Vilayet Sıhhat Müdürü Dr. Osman Açıkgöz’ün ise olaya tepki göstererek, “18 Aralık 2021 tarihinde skent aydın haberlerit 00.10 civarında Didim Devlet Hastanemiz Acil servisine kolluk kuvvetleri nezaretinde getirilen kuşkulu tarafından, Acil Servis Tabibimiz Dr. Doğancan Kılıç akına uğramıştır. İsimli ve idari olarak gerekli soruşturmalar başlatılmıştır. Sürecin takibi her istikametiyle şahsen müdürlüğümüzce yapılacaktır. Doktorumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılan bu menfur saldırıyı kınıyoruz” tabirlerine yer verildi.


aydın haberleri / rehberaydin.com – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.