Aslanlara yılbaşı sürprizi Boğalara para tuzağı (Günlük burç yorumları 31 Aralık Cuma)

Günlük burç yorumlarında 31 Aralık Cuma 2021 yılının son gününde burçları neler bekliyor. Bugün maddi mevzular gözden geçirilecek. Bilhassa …

31.12.2021
Aslanlara yılbaşı sürprizi Boğalara para tuzağı (Günlük burç yorumları 31 Aralık Cuma)

Günlük burç yorumlarında 31 Aralık Cuma 2021 yılının son gününde burçları neler bekliyor. Bugün maddi mevzular gözden geçirilecek. Bilhassa parayla ilgili mevzularda atılacak adımlar, verilecek kararlar yeni yıl öncesi yol haritası oluşturmak için değerli o…

Günlük burç yorumlarında 31 Aralık Cuma 2021 yılının son gününde burçları neler bekliyor. Bugün maddi hususlar gözden geçirilecek. Bilhassa parayla ilgili hususlarda atılacak adımlar, verilecek kararlar yeni yıl öncesi yol haritası oluşturmak için değerli olacak. Terazi burçları 31 Aralık Cuma günü yakın etrafta kim varsa onların hayatında değerli mevzular oluşabilir ya da onlardan kıymetli bahislerin haberlerini tam da yılbaşı günü alabilir.

İşte öbür burçların ayrıntılı günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Cuma epeyce dinamik olacak ve görünüşe nazaran acelenizin kimi sonuçlarını fark ediyorsunuz ve bunlardan vilayetle de şad olacak değilsiniz.

Lakin bu duracağınız manasına gelmiyor ve görünüşe nazaran bu sefer farklı bir sonuç umuyor olsanız bile bu tavrınıza devam edeceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sonunda, siz ve yeni tanıştığınız biri ortasında yaratılan bir duygusal bağı kabul edeceksiniz. Lakin her şeyi olduğu üzere bırakmak ve keyfini çıkarmak yerine, onu biraz daha zorlayacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Cuma, ayartmaya yenik düşmek ve sonradan pişman olacağınız bir şey yapmak ya da söylemek hayli kolay olacak.

Askında bu, dürtüsel olma sorunu bile değil. Bu şeyin daha çok hislerinizle ve sizin için kıymetli bulduğunuz şeylerle ilgisi var. Bunun dışında şirin beşerlerle epey dinlendirici bir gün sizi bekliyor.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Makul bir fırsatı kovalıyorsunuz fakat bunun süreksiz bir şey olduğunu ve ondan uzaklaşmanız gerektiğini anlamıyor üzeresiniz. Vakit değişmiş olabilir ve öbür bir şey aramaya başlamanız gerekebilir.

Ayrıyeten, bir aile sorunuyla ilgili hareket şekliniz konusunda partneriniz tarafından kolaylıkla ikna oluyorsunuz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu, kıymetlerinizi sergilediğiniz ve oburlarının sizin için nitekim neyin kıymetli olduğunu anlamasını sağladığınız bir gün olacak.

Görünüşe nazaran mesleğinle ilgili birtakım tartışmalara giriyorsun. Sizin için değerli olduğunu düşündüğünüz şeyleri sormaktan korkmayın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Cuma, benliğiniz her zamankinden daha güçlü bir halde ortaya çıkacak ve görünüşe nazaran bir noktada her şeye karşı olacaksınız.

İşler sizin için düzgün gidiyor ve bununla ilgili hayli rahatsınız. Tekrar de biraz dinlenmeye gereksiniminiz olacak, bu yüzden bütün gün ayakta durmamaya çalışın.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaş etrafınızda bir sürü sır dolaşıyor ve muhtemelen bunun dışında olmaktan keyif alacaksınız.

Boş vaktinizi partnerinizle, diğerleri yahut aileniz hakkında dedikodu yaparak geçiriyor olabilirsiniz. Kimi saklı mücevherleri bulmak için gereğince sabrınız olduğundan, her türlü alışveriş teşebbüsü için şahane bir gün.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Görünüşe nazaran bu noktaya kadar arkadaş olamayacağın biri için cazibeni kullanacaksın.

Bir iş kontağı yahut partnerinizin hayatından biri olabilir. Her durumda, muvaffakiyet nrehberaydin.comyet yerine ulaşacaktır. Bu muhtemelen inancınızı de artıracaktır.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Cuma niyetleriniz çok derinlere inecek, bu yüzden bugünden hayatınız hakkında, bilhassa de romantik tecrübelerinizle ilgili makul bir ilerlemeyle çıkarsanız şaşırmayın.

Partnerinizi mutlu etmekle çok ilgilisiniz ancak görünüşe nazaran kendi gereksinimlerinizi unutmuşsunuz ve bunu gün biterken hatırladınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Epey çekicisiniz ve bu Cuma günü etraftakilere yardım ediyorsunuz fakat tıpkı vakitte muhakkak bir hudut aşılırsa epeyce sert olacaksınız.

Geçmişteki bir kusurun ya da buna misal bir şeyin hatırlatılmasını istemiyor olabilirsiniz ve bunu kim tesadüfen ya da latife olarak yaparsa, tüm uygunluklar anında ortadan kalkar.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Cuma epey gizemli davranacaksınız ve yakınlarınızın çabucak bir şeyler üzerinde olduğunuzu düşünmelerine şaşmamalı.

Bu nedenle, her türlü soru yağmuruna tutulursanız şaşırmayın. Sizin için bu yalnızca bugün kendinize saklamak istediğiniz manasına gelebilir, fakat öbürleri için farklı bir manası olabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat-20 Mart)

Bu Cuma belli bir istikamete odaklanmayı hayli kolay bulabilirsiniz, lakin görünüşe nazaran birçok şey size geldiğinde, bir gerilim ve bunalmışlık hissi hakim olacak.

Belli istikametlere odaklanma eğiliminde olduğunuz için bugün değişimi kolay kolay benimsemeyeceksiniz. Bu nedenle birinin sizinle ilgili izlenimini değiştiriyor olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.