AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar dönemi sınav sonuçları öğrenme linki var mı?

2-3 Nisan 2022 tarihlerinde AÖF bahar devri orta imtihanları gerçekleştirildi. İmtihana giren öğrenciler, ” AÖF imtihan sonuçları açıklandı mı …

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar dönemi sınav sonuçları öğrenme linki var mı?

2-3 Nisan 2022 tarihlerinde AÖF bahar devri orta imtihanları gerçekleştirildi. İmtihana giren öğrenciler, ” AÖF imtihan sonuçları açıklandı mı? Bahar periyodu imtihan sonuçları öğrenme linki var mı?” sorularına karşılık arıyor. İşte ayrıntılar…

2-3 Nisan 2022 Tarihlerinde uygulanan AÖF Bahar Devri imtihanları tamamlandı. Daha sonra AÖF sonuçları ne vakit açıklanacak araması başladı. Birebir vakitte AÖF imtihan sonuçları kaç günde açıklanır araması da ağır ilgi görmeye devam ediyor. Pekala, AÖF imtihan sonuçları açıklandı mı? Bahar periyodu imtihan sonuçları öğrenme linki var mı?

AÖF İMTİHAN TARİHLERİ

AÖF Bahar Periyodu Periyot Sonu İmtihanı 21- 22 Mayıs 2022 tarihlerinde uygulanacak. AÖF Yaz Okulu İmtihanı 13 Ağustos 2022 tarihinde uygulanacak.

AÖF BAHAR DÖNEMİSINAV SONUÇLARI NE VAKİT AÇIKLANACAK?

2021-2022 eğitim yılı AÖF Bahar Periyodu vize imtihanı sonuçlarının ne vakit açıklanacağı şimdi duyurulmadı. İmtihan sonuçlarının 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

İmtihan,Aöf,Sonuçları,Bahar Periyodu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.