AK Parti Gençlik Kolları’ndan tepki çeken sahur paylaşımı! Partinin eski vekili hemen kaldırılmasını talep etti

AK Parti Ağrı Vilayet Gençlik Kolları Lideri tarafından paylaşılan kentteki sahur yemeğinden imajlara AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner …

08.04.2022
AK Parti Gençlik Kolları’ndan tepki çeken sahur paylaşımı! Partinin eski vekili hemen kaldırılmasını talep etti

AK Parti Ağrı Vilayet Gençlik Kolları Lideri tarafından paylaşılan kentteki sahur yemeğinden imajlara AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner’den tepki geldi. Paylaşımın çabucak kaldırılmasını isteyen Metiner, “Neyin paylaşılıp paylaşılmayacağını, bu çeşit paylaşımların partimize /davamıza ziyan vereceğini bilerek hareket etmek lazım. Bu türlü bir paylaşıma niçin gerek duyulur bilmem!” dedi.

Ak Parti Ağrı Vilayet Gençlik Kolları’nın düzenlediği müzikli sahur manzaralarının toplumsal medyada paylaşılması gündem oldu. Kelam Gelimi Edilen manzaralar kimi kullanıcıların reaksiyonsini çekerek tenkitlere neden oldu.

SAVCI SAYAN ALINTILADI

Toplumsal medyada AK Parti Ağrı Vilayet Gençlik Kolları Lideri Halil İbrahim Selçuk tarafından paylaşılan ve Ağrı Belediye Lideri Savcı Sayan tarafından alıntılanan paylaşımla ilgili AK Partililer de tepki gösterdi.

“BU ÇEŞİT PAYLAŞIMLAR PARTİMİZE ZİYAN VERİR”

Partinin eski AK Parti milletvekili olan Mehmet Metiner, “Bu paylaşımı yapan Ağrı AK Parti gençlik kolları liderimiz, Lütfen bu paylaşımı derhal kaldırır mısın? Neyin paylaşılıp paylaşılmayacağını, bu cins paylaşımların partimize/davamıza ziyan vereceğini bilerek hareket etmek lazım. Bu türlü bir paylaşıma niçin gerek duyulur bilmem!” tabirlerini kullandı.

Selçuk’un ise kelam gelimi edilen görüntüyü daha sonra sildiği görüldü.

BELEDİYELERE GENELGE GÖNDERİLMİŞTİ

Ramazan ayına girilmeden çabucak evvel AK Parti tarafından 805 belediyeye genelge gönderilmişti. Ramazanın manevi atmosferine uygun davranılması istenen genelgede, “İftar ve sahur sofralarınızı paylaşın. Lüks sofralardan uzak durun.” denilmişti.

Ak Parti ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.