Alan Wake 2 İçin Yeni Konsept Çizimler Paylaşıldı

Duyurusu 2021’de yapılan, geliştiriciliğini Remedy Entertainment’ın üstlendiği Alan Wake 2 için yeni konsept çizimleri paylaşıldı. Duyurusu …

15.05.2022
Alan Wake 2 İçin Yeni Konsept Çizimler Paylaşıldı

Duyurusu 2021’de yapılan, geliştiriciliğini Remedy Entertainment’ın üstlendiği Alan Wake 2 için yeni konsept çizimleri paylaşıldı.

Duyurusu 2021’de yapılan, geliştiriciliğini Remedy Entertainment’ın üstlendiği Alan Wake 2 için yeni konsept çizimleri paylaşıldı.

Birinci olarak 2010 yılında çıkış yapan Alan Wake oyuncular tarafından bir epey sevilmiş, Remedy’nin beğenilen oyunlarından birisi olmuştu. Verdiği atmosferle oyuncuları içine çeken ruhsal endişe tansiyon tipindeki Alan Wake’e 2012 yılında ayrıyeten bir ek paket de çıkmıştı. Bununla birlikte oyuncular yıllardır seriyi ilerletecek tam teşekküllü bir devam oyunu için beklemekteydi. Bu bekleyiş 2021 yılında sona erdi, Remedy Game Awards’da yayınladığı bir fragman ile devam oyununu resmi olarak duyurmuş oldu.

Oyunun duyurusu birinci yapıldığında Remedy yaz aylarında oyunla ilgili yeni içeriklerin ve bilgilerin paylaşılacağını söylemişti. Yeni yayınlanan konsept çizimlerle stüdyo bu vkent aydın haberleridinden vazgeçmiş gözüküyor. Remedy Entertainment’ın en değerli isimlerinden Sam Lake yaptığı açıklamada her şeyin hakikaten hoş gittiğini ve oyunun büyük kısmının oynanabilir olduğunu söyledi. Bununla birlikte Lake geliştirici grup olarak son birkaç aydır konuştuklarını ve yaptıkları tartışmalar üzerine bu yaz oyunla ilgili büyük bir paylaşım yapmak istemediklerine karar verdiklerini söyledi. Yani olur da yeni bir fikir değişikliği olmazsa önümüzdeki yaz Alan Wake 2 ile alakalı büyük ve ayrıntılı bir haber göremeyeceğiz. Anlaşılan o ki oynanış görüntüsü görmek isteyen hayranların bir müddet daha beklemesi gerekiyor.

Dead Space Remake Canlı Yayını 12 Mayıs’ta geliyor

Durum bu türlü olsa da Remedy oyunun üstünde harıl harıl çalışmaya devam ediyor. Alan Wake 2’nin direktör koltuğundaysa serinin birinci oyununu da yazmış olan Sam Lake oturmakta. Lake Alan Wake’den Max Payne’e ve hatta Control’e kadar Remedy elinden çıkmış pek çok oyunda senaristlik yaptı ve kıymetli vazifelerde yer aldı. Kendisinin ikinci oyun için nasıl bir kıssa yazdığını ise lakin 2023 yılında görebileceğiz.

SaveButonu / Gamegar

Oyun,Remedy,Oyunu,Alan Wake,Yaz ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.