Akaryakıt fiyatlarına ata bindiği fotoğrafla tepki veren Babacan’dan bu kez atsız gönderme

Kurduğu DEVA partisi ile yine siyasete atılan Ali Babacan, daha evvel eşiyle birlikte cet bindiği bir fotoğrafa “Benzin fiyatlarını görünce biz …

21.02.2022
Akaryakıt fiyatlarına ata bindiği fotoğrafla tepki veren Babacan’dan bu kez atsız gönderme

Kurduğu DEVA partisi ile yine siyasete atılan Ali Babacan, daha evvel eşiyle birlikte cet bindiği bir fotoğrafa “Benzin fiyatlarını görünce biz” notunu düşerek gündem olmuştu. Babacan, bu defa eşiyle yan yana yürüdükleri bir fotoğrafını paylaşarak “Yem fiyatlarını görünce biz” yorumunda bulundu.

Deva Partisi Genel Lideri Ali Babacan, geçtiğimiz 30 Ocak tarihinde eşiyle birlikte cet bindikleri bir fotoğrafı toplumsal internet hesabından paylaşarak “Benzin fiyatlarını görünce biz” notunu düşmüştü.

BAKAN YANIK CEVAP VERMİŞTİ

Toplumsal medya gündem olan bu fotoğrafa başta Aile Bakanı Derya Yanık olmak üzere AK Partili birçok isimden tenkit gelmişti. Bakan Yanık “At binmenin maliyetini düşününce, ne derece refaha ulaştığımıza sevinen ben” tabirlerine yer vermişti.

BU SEFER ATSIZ PAYLAŞTI

Toplumsal internet hesabından eşi Dava Zeynep Babacan ile yan yana yürüdükleri yeni bir fotoğrafını paylaşan Ali Babacan, bu defa “Yem fiyatlarını görünce biz” yorumunda bulundu.

Yan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.