Penaltıyı neden Arda Güler’e bırakmadı? Serdar Dursun tek cümleyle olaya açıklık getirdi

Fenerbahçe’nin Hatayspor karşısında penaltıdan gollerini atan Serdar Dursun maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Tribünlerin birinci penaltıyı …

21.02.2022
Penaltıyı neden Arda Güler’e bırakmadı? Serdar Dursun tek cümleyle olaya açıklık getirdi

Fenerbahçe’nin Hatayspor karşısında penaltıdan gollerini atan Serdar Dursun maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Tribünlerin birinci penaltıyı Arda’nın kullanması tarafında tezahürat yapmasına rağmen penaltıyı kendisi kullanan Serdar Dursun, “Sahada ağabeylik yoktur. Arda da çok sakindir. Uygun vurur yani. Penaltıda birinci ben yazıldığım için ben kullandım.” dedi.

Hatayspor’u 2-0 mağlup eden Fenerbahçe, 17 hafta sonra üst üste 2 maç kazandı. Sarı-lacivertlilere penaltı golleriyle galibiyeti getiren gecenin yıldızı Serdar Dursun müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

Serdar Dursun’un açıklamaları şöyle:

“ÇABALADIM, DUA ETTİM, GERİ DÖNDÜM”

“Çok şükür. Memnunuz. 3 puanı aldık. Sıhhatim düzgün. Şanssız bir sakatlık yaşadık ancak ucuz atlattık. Allah korudu. Küçük bir ameliyat geçirdim. Maskeyle oynayabilirsin dediler. Çabaladım, dua ettim, geri döndüm.

“ARTIK MAÇ MAÇ BAKACAĞIZ”

3 puan için çıktık. 1-2 galibiyetle her şey bilakis dönecek diyorduk. Çok konuştuk, artık icrkent aydın haberlerite geldi. Son 2 maçı kazandık. Artık maç maç bakacağız.

“KALECİYE BAKARAK PENALTI KULLANIYORUM”

Geçen yıllar bu türlü penaltılar kullandım. Türkiye’de birinci kez kullandım. Çok çalışırım, çok görüntü izlerim. Her gün idmanlardan sonra çalışırım. Kaleciye bakarak penaltıyı kullanıyorum. Yeterli ki gol oldu.

“ARDA ÇOK SAKİNDİR, UYGUN VURUR”

Arda’yı ve Çaça’yı kutluyorum. Eksiksiz oynadılar. Dünden beri çok konuştuk. Sakin olun, yardım edeceğiz, ekip olarak oynayacağız dedik. İnşallah daha çok fırsat bulacak. Alanda ağabeylik yoktur. Arda da çok sakindir. Yeterli vurur yani. Penaltıda birinci ben yazıldığım için ben kullandım.”

Maç,Penaltı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.