ADASO yönetimi AOSB’de

AOSB İdare Şurası Lideri Bekir Sütcü, Adana ve ülke iktisadı için üreten, ihracat yapan ve istihdam sağlayan sanayicilerine en kaliteli hizmeti …

21.04.2022
ADASO yönetimi AOSB’de

AOSB İdare Şurası Lideri Bekir Sütcü, Adana ve ülke iktisadı için üreten, ihracat yapan ve istihdam sağlayan sanayicilerine en kaliteli hizmeti sunma gayretlerinin devam edeceğini söyledi.

ADANA (rehberaydin.com) – AOSB İdare Konseyi Lideri Bekir Sütcü, Adana ve ülke iktisadı için üreten, ihracat yapan ve istihdam sağlayan sanayicilerine en kaliteli hizmeti sunma gayretlerinin devam edeceğini söyledi.

Adana Sanayi Odası Lideri idaresi, Adana Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB) ziyaret ederek, 16. Olağan Genel Heyetinde yine vazifeye seçilen Bekir Sütcü ve idare konseyini tebrik etti.

Meclis Lideri İsrafil Uçurum, İdare Şurası Lideri Zeki Kıvanç, Meclis Lider Yardımcısı Aydın Önen, Ali Masat, Meclis Katip Üyesi Hacı Mehmet Erbaş, İdare Şurası Lider Yardımcıları Erdoğan Şire, Bülent Başer, İdare Şurası Sayman Üyesi İmam Gazali Hıradağı, İdare Şurası Üyeleri İsa Tuzcu, Rafet Ulusal, Süleyman Gerdan, Hulusi Akkoç, Abdullah Özdiler ve Genel Sekreter Bora Kocaman’dan oluşan ADASO heyetine, bölgede sanayicilere sunulan hizmetler konusunda bilgi verildi.

AOSB İdare Şurası Lideri Bekir Sütcü, Lider Vekili Ömer Kaya, İdare Heyeti Üyeleri Yusuf Kara, Mehmet Tosmur ve Bölge Müdürü Ersin Akpınar tarafından konuk edilen ADASO heyeti, bölge müdürlüğü binasında yer alan hizmet ünitelerini gezdi.

AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, konuklarına AOSB’de sanayicilere sundukları hizmetleri özetledikten sonra Bölge Müdürlüğü binasında yer alan ve bölgenin elektrik dağıtım şebekesinin 7/24 izlenebildiği Scada Sistemi ve KGYS Merkezi ile öteki ünitelerle ilgili yerinde bilgi paylaşımında bulundu.

AOSB İdare Şurası Lideri Bekir Sütcü, konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu üzere bundan sonraki süreçte de Adana ve ülke iktisadı için üreten, ihracat yapan ve istihdam sağlayan sanayicilerine en kaliteli hizmeti sunma uğraşlarının devam edeceğini kaydetti. – ADANA

aydın haberleri / İktisat

Bölge,Sanayi,Aosb,Adana,Hizmet,Yönetim ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.