Acemi “Örümcek Adam”ın tramvaydaki gösterisi, yolcuları gülme krizine soktu

Antalya’da tramvayda akrobatik hareketler yapan Örümcek Adam kıyafetli genç, zıt takla atarken yüzüstü yere yapıştı. Yolcuları gülme krizine …

10.07.2022
Acemi “Örümcek Adam”ın tramvaydaki gösterisi, yolcuları gülme krizine soktu

Antalya’da tramvayda akrobatik hareketler yapan Örümcek Adam kıyafetli genç, zıt takla atarken yüzüstü yere yapıştı. Yolcuları gülme krizine sokan şov, toplumsal medyada viral oldu.

Kentin birçok farklı noktasında Örümcek Adam kıyafetiyle akrobatik hareketler yapan bir gencin tramvaydaki gösterisi hüsranla sonuçlandı.

YÜZÜSTÜ YERE DÜŞTÜ

Genç hareket halindeki tramvayda karşıt takla atmak için hazırlanırken, yolcular da cep telefonuyla kayda girdi. Genci izleyenler ortasında küçük yaştaki çocuklar da vardı. Yolcuların bakışları ortasında zıt takla atan Örümcek Adam, bir anda yüzüstü yere düştü.

YOLCULAR GÜLME KRİZİNE GİRDİ

Genç kendini toplayıp çabucak ayağa kalkarken, yolcular ise o sırada gülme krizine girdi. “Bunu çekmeyin, düzgün değildi” diyerek yolculara seslenen genç, sonraki deneyişlerinde ise taklasını muvaffakiyetle gerçekleştirdi. “Antalya Hakkında” isimli sayfada yayınlanan gencin görüntüsü, toplumsal medyada bir anda viral oldu.

aydın haberleri / Yeni

Yolcular ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.