607 Sarı Otobüs Saatleri

607 Sarı Otobüs Saatleri

607 Sarı Otobüs Hattı

607 Sarı Otobüs saatleri ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 607 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 607 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

 
607 Sarı Otobüs Saatleri

607 sarı otobüs saatleri

607 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli

607 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 607 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 607 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.  

ADÜ’den-Hıdırbeyli’ye Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.- Egemenlik Blv.-Denizli Blv.-İzmir Blv.-İncirliova-Germencik-Turanlar-Germencik-Hıdırbeyli
 
Hıdırbeyli’den-ADÜ’ye Dönüş: Hıdırbeyli-Germencik-Turanlar-Germencik-İncirliova-İzmir Blv.-Denizli Blv.-Egemenlik Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs

607 Sarı Otobüs Ücretleri

607 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 607 Sarı Otobüs ADÜ – Germencik – Hıdırbeyli hattında yolculuk yapabilirler.

607 ADÜ – GERMENCIK – HIDIRBEYLI

 

 KULLAN AT KART

 TAM

 INDIRIMLI

 

AYDIN – HIDIRBEYLI

2 BINIS

12,60 TL

8,10 TL

HIDIRBEYLI – AYDIN

AYDIN – GERMENCIK

2 BINIS 12,60 TL 8,10 TL GERMENCIK – AYDIN

AYDIN – INCIRLIOVA

2 BINIS 9,75 TL 5,80 TL INCIRLIOVA – AYDIN

SEHIR IÇI INDI-BINDI

1 BINIS 6,30 TL 4,05 TL  

 

 

607  ADÜ – GERMENCIK – HIDIRBEYLI

ADÜ

HIDIRBEYLI

HAFTAIÇI

CUMARTESI

PAZAR

HAFTAIÇI

CUMARTESI

PAZAR

06:30

 

 

07:10

 

 

17:20

 

 

18:45

 

 

 

 

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.