503 Sarı Otobüs Saatleri

503 Sarı Otobüs Saatleri

503 Sarı Otobüs Hattı

503 Sarı Otobüs saatleri ADÜ – Tepecik , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 503 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 503 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ – Tepecik için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ – Tepecik sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

503 Sarı Otobüs Saatleri Adü Tepecik

503 sarı otobüs saatleri

503 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ – Tepecik

503 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ – Tepecik güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 503 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 503 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.

ADÜ’den-Tepecik’e Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Batı Gazi Blv.-Atatürk Blv.-İzmir Karayolu-Tepecik Blv.-Havaalanı Blv.
Tepecik’ten-ADÜ’ye Dönüş: Havaalanı Blv.-Tepecik Blv.-İzmir Karayolu-Atatürk Blv.-Batı Gazi Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs
ADÜ’den-Tepecik’e Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Batı Gazi Blv.-Atatürk Blv.-İzmir Karayolu-Egemenlik Bul.-Doğu Aydın Bul.-Muğla Bul.-Çevre Bul.-Cemal Gürsel Cad.-Atatürk Cad.-Cumhuriyet Cad.-Egemenlik Bul.-Çevre Bul.-Tepecik Blv.-Havaalanı Blv.
Tepecik’ten-ADÜ’ye Dönüş: Havaalanı Blv.-Tepecik Blv.-Çevre Bul.-Enverpaşa Bul.-Egemenlik Bul.-Cumhuriyet Cad.-Atatürk Cad.-Cemal Gürsel Cad.-Çevre Bul.-Muğla Bul.-İzmir Karayolu-Atatürk Blv.-Batı Gazi Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs
502 – 503 SARI OTOBÜSLERİ 107 NUMARA OLARAK REVİZE EDİLMİŞTİR. YENİ OTOBÜS SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN 107 NUMARALI OTOBÜS SAATLERİNİ TAKİP ETMELİSİNİZ.

503 Sarı Otobüs Ücretleri

503 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 503 Sarı Otobüs ADÜ – Tepecik hattında yolculuk yapabilirler.

503 ADÜ-TEPECİK

 KULLAN AT KART

 TAM

 İNDİRİMLİ

ADÜ-TEPECİK

1 BİNİŞ

2,75 TL

 2,00 TL

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.