502 Sarı Otobüs Saatleri

502 Sarı Otobüs Saatleri

502 Sarı Otobüs Hattı

502 Sarı Otobüs saatleri ADÜ – Çeştepe , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 502 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 502 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ – Çeştepe için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ – Çeştepe sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

502 Sarı Otobüs Saatleri Adü Çeştepe

502 sarı otobüs saatleri

502 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ – Çeştepe

502 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ – Çeştepe güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 502 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 502 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.

ADÜ’den-Çeştepe’ye Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Batı Gazi Blv.-Atatürk Blv.-İzmir Karayolu-Egemenlik Blv.-Doğu Aydın Blv.(Anadolu Lisesi Önü)-Muğla Karayolu-Çevre Blv.-Cemal Gürsel Cd.-Atatürk Cd.-Cumhuriyet Cd.-Kazım Karabekir Cd.-Cemal Gürsel Cd.
Çeştepe’den-ADÜ’ye Dönüş: Cemal Gürsel Cd.-Kazım Karabekir Cd.-Cumhuriyet Cd.-Atatürk Cd.-Cemal Gürsel Cd.-Çevre Blv.-Muğla Karayolu-İzmir Karayolu-Atatürk Blv.-Batı Gazi Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs Son Durak
ADÜ’den-Tepecik’e Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Batı Gazi Blv.-Atatürk Blv.-İzmir Karayolu-Egemenlik Bul.-Doğu Aydın Bul.-Muğla Bul.-Çevre Bul.-Cemal Gürsel Cad.-Atatürk Cad.-Cumhuriyet Cad.-Egemenlik Bul.-Çevre Bul.-Tepecik Blv.-Havaalanı Blv.
Tepecik’ten-ADÜ’ye Dönüş: Havaalanı Blv.-Tepecik Blv.-Çevre Bul.-Enverpaşa Bul.-Egemenlik Bul.-Cumhuriyet Cad.-Atatürk Cad.-Cemal Gürsel Cad.-Çevre Bul.-Muğla Bul.-İzmir Karayolu-Atatürk Blv.-Batı Gazi Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs
502 Sarı Otobüs hattı tekrar seferlerine tekrar son verildi. Sadece 107 Numaralı otobüs faaliyet göstermektedir. 502 ve 503 yerine 107 numaralı hattı tercih etmelisiniz.

502 Sarı Otobüs Ücretleri

502 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 502 Sarı Otobüs ADÜ – Çeştepe hattında yolculuk yapabilirler.

 

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.