401 sarı otobüs saatleri Aydın – İncirliova, Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 401 hattının hareket saatleridir. 401 ADÜ – İncirliova sarı otobüs hareket saatleri için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. Aydın İncirliova sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.
401 Sarı Otobüs Saatleri Aydın – İncirliova
ADÜ’den-Incirliova’ya Gidis: ADÜ Merkez Kampüs-Dogu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-Yeni Dörtyol-Izmir Karayolu -Incirliova Stadyum-TOKİ Evleri Son Durak
Incirliova’dan-ADÜ’ye Dönüs: Incirliova TOKİ Evleri-Stadyum-Izmir Karayolu-Menderes Blv.-Dogu Gazi Blv.- ADÜ Merkez Kampüs
ADÜ’den-Incirliova’ya Gidis: ADÜ Merkez Kampüs-Dogu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-Yeni Dörtyol-Izmir Karayolu -Incirliova Kültürpark-Erbeyli-Sınırteke Son Durak
Incirliova’dan-ADÜ’ye Dönüs: Erbeyli-Sınırteke-İncirliova Kültürpark-Izmir Karayolu-Menderes Blv.-Dogu Gazi Blv.- ADÜ Merkez Kampüs
401 ADÜ – INCIRLIOVA |
||||
|
KULLAN AT KART |
TAM |
INDIRIMLI |
|
ADÜ – KAVAKLI LISESI(SEHIRIÇI) |
1 BINIS |
11,00 TL |
6,80 TL |
KAVAKLI LISESI(SEHIRIÇI) – ADÜ |
KAVAKLI LISESI – INCIRLIOVA |
1 BINIS |
11,00 TL |
6,80 TL |
INCIRLIOVA – KAVAKLI LISESI |
ADÜ – INCIRLIOVA |
2 BINIS |
17,00 TL |
9,80 TL |
INCIRLIOVA – ADÜ |
401 ADÜ – İNCİRLİOVA |
|||||
ADÜ |
İNCİRLİOVA |
||||
HAFTAİÇİ |
CUMARTESİ |
PAZAR |
HAFTAİÇİ |
CUMARTESİ |
PAZAR |
06:10 |
06:50 |
06:50 |
|
07:00 |
07:00 |
06:20 |
08:00 |
08:00 |
06:50 |
07:40 |
07:40 |
06:50 |
08:50 |
08:50 |
07:20 |
09:00 |
09:00 |
07:30 |
10:00 |
10:00 |
07:25 |
10:00 |
10:00 |
08:15 |
11:30 |
11:30 |
08:00 |
11:00 |
11:00 |
08:30 |
12:00 |
12:00 |
08:25 |
12:30 |
12:30 |
08:55 |
13:30 |
13:30 |
09:05 |
13:00 |
13:00 |
09:30 |
14:00 |
14:00 |
09:30 |
14:45 |
14:45 |
10:00 |
15:30 |
15:30 |
09:55 |
15:30 |
15:30 |
10:20 |
16:20 |
16:20 |
10:20 |
16:30 |
16:30 |
11:10 |
17:30 |
17:30 |
11:10 |
17:20 |
17:20 |
12:10 |
18:30 |
18:30 |
11:25 |
18:30 |
18:30 |
12:25 |
|
|
12:30 |
|
|
13:25 |
|
|
13:05 |
|
|
13:40 |
|
|
13:20 |
|
|
14:30 |
|
|
14:25 |
|
|
15:00 |
|
|
14:45 |
|
|
15:20 |
|
|
15:30 |
|
|
16:35 |
|
|
16:00 |
|
|
17:00 |
|
|
16:35 |
|
|
17:30 |
|
|
17:35 |
|
|
18:20 |
|
|
18:00 |
|
|
18:30 |
|
|
18:30 |
|
|
19:00 |
|
|
19:20 |
|
|
20:00 |
|
|
20:10 |
|
|
İncirliova Sarı işaretli araçlar seferine Erbeyli’den başlar.
Adü Mavi işaretli araçlar Sınırteke’ye gider. İncirliova Mavi işaretli araçlar seferine Sınırteke’den başlar.
İncirliova 06:50 aracı seferine Ömerbeyli Mahallesi’nden başlar. ADÜ 18:20 seferinin son durağı Ömerbeyli Mahallesi’dir.
06:10-06:20-06:50 araçları seferine Forum Aydın’dan başlar.
401 ADÜ – İncirliova Sarı Otobüs Ücretleri
401 ADÜ – İncirliova Sarı otobüs hattı ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 401 ADÜ – İncirliova Sarı otobüs hattında yolculuk yapabilirler.
Aydın Sarı Otobüs Saatleri listesini görüntülemek için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.