3 Ağustos Burç Yorumları: İkizler, Koç, Balık, Yengeç, Boğa, Kova ve Diğer Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu çarşamba toplumsal taraflarınız ön planda olacak ve sizinle birebir fikirde olan beşerlerle …

03.08.2022
3 Ağustos Burç Yorumları: İkizler, Koç, Balık, Yengeç, Boğa, Kova ve Diğer Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu çarşamba toplumsal taraflarınız ön planda olacak ve sizinle birebir fikirde olan beşerlerle arkadaşlık kuracaksınız. Ayrıyeten, yorucu antrenmanlara çok dikkat etmeli ve pek aşina olmadığınız sporlardan uzak durmalısınız….

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu çarşamba toplumsal taraflarınız ön planda olacak ve sizinle tıpkı fikirde olan beşerlerle arkadaşlık kuracaksınız. Ayrıyeten, yorucu antrenmanlara çok dikkat etmeli ve pek aşina olmadığınız sporlardan uzak durmalısınız.

Bazı Koçlar kendilerini, hakkında hiçbir fikirlerinin olmadığı, partnerlerinin yaptığı planlara dahil edilmiş bulacaklar.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün bilhassa de yanlış olan rastgele bir şeyden etkilenmenize müsaade vermediğiniz bir gün olacak.

Planlarınıza uyuyor ve rastgele bir aksilikten uzak durmaya çalışıyorsunuz. Bu tutumunuza gelecek kimi reaksiyonlerden biraz çekinebilirsiniz ancak bundan kaçınmak için beşerlerle çok nazik konuşacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu çarşamba epey verimli bir gün olacağından kuşku duymanıza ve belirsizlikler zihninizde oluştuğu anda sizi durdurmasına müsaade vermeyin.

Oldukça farklı bir yolla yolunuza devam edebilmek için sizi etkileyebilecek şeylere yahut bireylere karşı dikkatli olmalısınız ve her vakit karşınızdakinin niyetini sorgulamalısınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Belki de küçük ayrıntılı bilgilera çok odaklandığınız, lakin büyük resmi göremediğiniz için bugün bağlantı kurmakta problem çekiyorsunuz.

Er ya da geç, üzerinde epeydir düşündüğünüz bir şey hakkında nrehberaydin.comi kararınızı vereceksiniz ve büyük olasılıkla çok rahatlamış hissedeceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bazı beklenmedik zorluklarla gayret ettiğiniz bugün, onlara karşı verdiğiniz tepkilardan çok mutlu kalacaksınız.

Her şeyi yerinde çözemeseniz de endişelenmiyorsunuz. Ayrıyeten akşam skent aydın haberleritlerinde ne olursa olsun cümbüş arayacaksınız üzere görünüyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Belki de kendi işinizi görmezden gelmek için diğerlerine yardım etmeyi tercih edeceğiniz toplumsal bir gün.

İster utangaç olun ister çok cömert olun, bugün hakikaten çok süratli geçecek. Öğlenden sonra, beceriksizliğiniz üzerinizde olduğu için yapmak istediğiniz rastgele bir pratik teşebbüste dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu çarşamba, arkadaşınızın yanında ailenizden çok daha rahat hissedeceksiniz fakat tıpkı vakitte tercihlerinizden ötürü suçluluk da hissedebilirsiniz.

Öğleden sonra, sizden muhakkak bir aktiviteyi ertelemeniz istenebilir zira çok değerli bir yere seyahat etmeniz gerekebilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim sizi olağandan daha cömert olmaya sevk edecek ve kendinizi buna kaptıracaksınız.

Başkalarına neyi nasıl söylediğinize dikkat etmeniz gerekiyor zira ortada bir neden yokken konuşmak sizi kaba gösterebilir ve bu biraz badire yaratabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu çarşamba istediğiniz kadar süratli değilsiniz lakin bu sorunu çözmek için uğraş etmek yerine, büyük ihtimalle bütün gün bu sorunun size acı vermesine müsaade vereceksiniz.

Bazı Yaylar bir çeşit mali kayba uğrayabilir. Tekrar de kayıplarını telafi için çok motiveler. Bu sayede uzun bir müddet boyunca olağandan çok daha fazla çalışacaklar.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu çarşamba girmeyi gözünüze kestirdiğiniz risklere karşı dikkatli olmak isteyebilirsiniz zira yıldızlar sizin tarafınızda değil üzere görünüyor.

Ayrıca üstlerinizi dinlemeli ve en azından bugün, onların sonlarını fazla bozmamaya çalışmalısınız. Öğlenden sonra partnerinizle birlikte gösterişli bir aktifliğe davetlisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Mevcut eğilim büsbütün iş sorumluluklarıyla ilgili, lakin kendinizi işle ilgisi olmayan her şeyle meşgul bulacaksınız.

Bazı Kovalar başkalarından daha az dikkatlidir ve bu nedenle başlarını belaya sokma riskiyle karşı karşıya kalabilirler. Ayrıyeten, her türlü fizikî aktivite için kusursuz bir gün.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün olayları belli bir açıdan değerlendirmede çok güzel olacaksınız lakin sizden beklenen bu olmayabilir.

Öte yandan, tutkunuz katiyetle harika, bu yüzden beşerler tahminen de size sahiden hayır demeyecekler. Bugün nasıl göründüğünüze olağandan daha çok dikkat ettiğinizi de fark edebilirsiniz.

Çinliler Tuvaletlere Neden Poşet Çay Koyuyor? Öğrenince Siz De Poşet Çayları Tuvaletlerde Kullanacaksınız

Günün En Farklı Testi: Alevini Seç Geleceğini Öğren

Cesaretin Varsa Şemsiyeni Seç Neyi Gizlediğini Söyleyelim! İşte Röntgeninizi Çeken Şemsiye Testi

İsminiz Kişiliğinizi Ele Veriyor! İşte İsminize Nazaran Kişiliğinizi Gösteren Kişilik Testi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.