2K Games, Mafia 4’ün geliştirildiği bildirildi

2K Games, Hangar 13’ün kurucusu Haden Blackman’ın ayrılış haberinin akabinde yeni Mafia oyununu geliştirdiklerini duyurdular. NBA, WWE …

06.05.2022
2K Games, Mafia 4’ün geliştirildiği bildirildi

2K Games, Hangar 13’ün kurucusu Haden Blackman’ın ayrılış haberinin akabinde yeni Mafia oyununu geliştirdiklerini duyurdular.

NBA, WWE, Civilization ve Mafia üzere serilerin geliştiriciliğini üstlenen 2K Games, Hangar 13’ün stüdyo şefi ve kurucusu Haden Blackman’ın yedi yıl sonra Mafia 3 geliştirici grubundan ayrıldığını duyurdu ve yeni bir Mafia oyununun geliştirildiği açıklandı.

YENİ MAFIA OYUNU GELİŞTİRİLİYOR

Hangar 13’te geliştirilme basamağında olan bir Mafia oyunu olduğu biliniyor. 2K, Haden’ın ayrılığı sonrası Hangar 13’ü kurduğu ve Mafia serisini yayınlamadaki liderliği için minnettar olduğunu belirtirken Mafia 4’ün de geliştirildiği konu bahis oldu..

2K’in Haden için yaptığı açıklamada, “Haden’in inşasına yardım ettiği şey, gelecek yıllarda da ilerlemeye ve büyümeye devam edecek. Tutkularının peşinden giden tüm çalışanlarımızı destekliyoruz ve bundan sonraki süreçte onun için en uygununu diliyoruz.” kelamlarına yer verdi.

Ayrıyeten 2K, e-postada Hangar 13’ün operasyon yöneticisi Matthew Urban’ın da stüdyodan ayrıldığından bahsetmedi. Şirkette bu stil ayrılıklar gerçekleşirken yeni oyunda da bir kadro değişikliklerin olacağı şimdiden muhakkak oldu.

Mafia ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.