Valorant Fade seslendiren kimdir? Valorant Türk ajan Fade’i seslendiren oyuncu kimdir, ismi ne?

Valorant’ın yeni Türk casusu Fade’i kim seslendiriyor merak edildi. Pekala, Valorant Fade seslendiren kimdir? Valorant Türk casus Fade’i …

06.05.2022
Valorant Fade seslendiren kimdir? Valorant Türk ajan Fade’i seslendiren oyuncu kimdir, ismi ne?

Valorant’ın yeni Türk casusu Fade’i kim seslendiriyor merak edildi. Pekala, Valorant Fade seslendiren kimdir? Valorant Türk casus Fade’i seslendiren oyuncu kimdir, ismi ne? İşte ayrıntılar…

Valorant Türkiye Youtube kanalında Fade’in Türkçe seslendirme görüntüsünü yayınladı. Bunun akabinde oyuncular, Valorant Fade seslendiren kimdir? Valorant Türk casus Fade’i seslendiren oyuncu kimdir, ismi ne? merak etti. Ayrıntılı Bilgiler yazımızda…

VALORANT FADE SESLENDİREN KİM?

Valorant’ın yeni Türk casusu Fade’in Türkçe seslendirmesi İlayda Alişan’a aittir. Fade’i seslendiren oyuncu İlayda Alişan’dır.

Fade’in Türkçe sesiyle tanışın! VALORANT’ın yeni Türk casusu Fade’e Türkçe seslendirmeyle hayat veren İlayda Alişan sizlerle!

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan (d. 26 Şubat 1996, İstanbul, Türkiye), Türk oyuncu.

26 Şubat 1996 tarihindeİstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafından Erzincanlı, baba tarafından Trabzonludur. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur. Hayatının dönüm noktası olarak babasının arkadaşının habersiz bir formda kendisini ajansına kayıt etmesi ile birlikte küçük yaşlardan itibaren bölüme giriş yapmıştır.

Mesleği:

Oyunculuk hayatına reklam sinemalarında oynayarak başladı, Nestle, Coco Cola, Ülker, Akbank, Eti üzere birçok markanın reklam sinemasında oynadı. Birinci olarak 2011 yılında Kanal D’de yayımlanmaya başlayan, başrollerinde Çetin Tekindor ve Bülent İnal üzere oyuncuların bulunduğu Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakteriyle rol aldı. Mesleğine TRT 1’de yayınlanan Gönül Hırsızı ile devam etmiş, akabinde Ayça Bingöl, Evrim Alasya ve Ekin Koç’la birlikte Benim Adım Gültepe’de Nurten karakteriyle dikkat çekmeye başlamıştır. Mesleğine 2015 yılında Songül Öden ve Mert Fırat’ın başrollerinde yer aldığı Serçe Sarayı’nda Sinem karakteri ile devam etmiştir. Akabinde Ay Üretim imzalı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül, Düş dizisinde canlandırdığı Cemre karakterine hayat vermiştir. Kendisinin daha büyük bir kitleye ulaştıran, başrollerinde usta oyuncu Perrehberaydin.comn Savaş, Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli ve İstek Kocaoğlu üzere kıymetli isimlerin bulunduğu Ay Üretim’in fenomen dizilerinden Çukur ile içinde bulunduğu set ortamını bir okul olarak tanımlamıştır. Dizinin ikinci döneminde Akşın Koçovalı karakteriyle gösterdiği oyunculuk takdir topladı. Çukur’dan sonra Netflix’in birinci Türk orjinal dizisi olan Hakan: Muhafız’da Aylin Erman karakterine hayat vererek ününü yurtdışına taşıdı. 2019’da Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı üzere başarılı oyuncularla birlikte Şampiyon’un takımına katıldı. 2021 yılında dijital içerik platformu olan Gain’in özgün dizisi Terapist’te Hasret Narin karakterini canlandırdı. 2021’de FOX’ta yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterini canlandırdı. 2021 yılında Kırmızı Oda dizisinin takımına katılmıştır.

Türk,Oyuncu,Fade,Valorant,Hayat,İlayda Alişan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.