255 Sarı Otobüs Saatleri

255 Sarı Otobüs Saatleri

255 sarı otobüsleri saatleri Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 255 sarı otobüsleri hattının hareket saatleridir. 255 sarı otobüsleri hareket saatleri Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

Mavisehir Otogar’dan tekrar Mavisehir’e Dönüs: Mavisehir Otogar-Didim Güllübahçe Yolu-Atatürk Bul.-Apollon Tapinagi-Fener Cad.-Adnan Menderes Bul.-Selvi Cad.-Ege Cad.-Cumhuriyet Cad.-Kipa-Cumhuriyet Cad.-19 Mayis Cad.-Ege Cad.-Üç Mevsim Cad.-Yunus Cad.-Atatürk Bul.-19 Mayis Cad.-Cumhuriyet Cad.-Kipa- Cumhuriyet Cad.-Ege Cad.-Selvi Cad.-Adnan Menderes Bul.-Fener Cad.-Apollon Tapinagi-Atatürk Bul.-Didim Güllübahçe Yolu-Mavisehir

255

MAVISEHIR – EGE CADDESI – ALTINKUM – MAVISEHIR

KULLAN -AT

TAM

INDIRIMLI

SEHIR IÇI

1 BINIS

6,30 TL

4,05 TL

255  MAVISEHIR – EGE CADDESI – ALTINKUM – MAVISEHIR

MAVISEHIR OTOGAR KALKIS

08:00

10:00

12:00

16:00

17:20

18:40

255 hatta, hafta sonu sefer yapilmamaktadir.

255 sarı otobüsleri Saatleri Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum

255 sarı otobüsleri saatleri Aydın ; Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 255 sarı otobüsleri saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 255 sarı otobüsleri hattı güzergahı yer almaktadır.

255 sarı otobüsleri Ücretleri

255 sarı otobüsleri ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 255 sarı otobüsleri Didim Mavişehir Ege Caddesi Altınkum hattında yolculuk yapabilirler.

Aydın Sarı Otobüs Saatleri listesini görüntülemek için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.