13 yıllık soruşturma son buldu! Cristiano Ronaldo’nun tecavüz davası sonuçlandı

Nevadalı Kathryn Mayorga isimli bir bayan, 2009 yılında Las Vegas’ta Cristiano Ronaldo’nun kendisine tecavüz ettiğini tez etmişti. 375 bin dolar …

12.06.2022
13 yıllık soruşturma son buldu! Cristiano Ronaldo’nun tecavüz davası sonuçlandı

Nevadalı Kathryn Mayorga isimli bir bayan, 2009 yılında Las Vegas’ta Cristiano Ronaldo’nun kendisine tecavüz ettiğini tez etmişti. 375 bin dolar susma hissesi aldığını sav eden bayan, tazminat davası açmıştı. Hakim bu tazminat talebini reddetti.

Kathryn Mayorga isimli bir bayan, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Las Vegas’ta bir otelde kendisine tecavüz ettiğini sav etmişti. Portekizli yıldız ise bu tezleri yalanlamıştı. Susma hissesi olarak 375 bin dolar aldığını argüman eden Nevadalı bayan, bu durumun akabinde 25 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.

DAVA SONUÇLANDI

Reuters’in Sky News’dan aktardığı habere nazaran; ABD Bölge Yargıcı Jennifer Dorsey, Cuma günü evrakların elde ediliş biçimiyle ilgili olarak davayı düşürdü. Cristiano Ronaldo’nun 25 yaşındayken Kathryn Mayorga isimli bir modele tecavüz ettiği teziyle yargılandığı mahkeme ABD’nin Las Vegas kentinde yapıldı. 2009 yılında aktarılan habere nazaran meydana gelen durum için hakim tazminat talebini reddetti.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.