1 Haziran Burç Yorumlarında Neler Var? Bugün Kimler Ağlayacak Kimler Gülecek? Günün Sürprizi Kimlere Geliyor?

KOÇ : BEKLENMEDİK KARARLARLA DOLU BİR GÜNHızlı değişim ve beklenmedik kararlarla dolu bir gün. Bu kararlar sizin tarafınızdan değil, daha çok …

01.06.2022
1 Haziran Burç Yorumlarında Neler Var? Bugün Kimler Ağlayacak Kimler Gülecek? Günün Sürprizi Kimlere Geliyor?

KOÇ : BEKLENMEDİK KARARLARLA DOLU BİR GÜNHızlı değişim ve beklenmedik kararlarla dolu bir gün. Bu kararlar sizin tarafınızdan değil, daha çok etrafınızdakiler tarafından verilecek. Birtakım durumlarda bu kararlardan direkt etkileneceksiniz, kimilerinde ise s…

KOÇ : BEKLENMEDİK KARARLARLA DOLU BİR GÜN

Süratli değişim ve beklenmedik kararlarla dolu bir gün. Bu kararlar sizin tarafınızdan değil, daha çok etrafınızdakiler tarafından verilecek. Kimi durumlarda bu kararlardan direkt etkileneceksiniz, kimilerinde ise yalnızca şahit olacaksınız.

Onlara mümkün olduğunda yardımcı olmaktan memnunsunuz ancak tıpkı vakitte kendi özel hayatınız konusunda da çok duygusal görünüyorsunuz.

BOĞA : OMUZLARINIZDAKİ BASKI KALKACAK

Uzun müddettir omuzlarınızda taşıdığınız bir baskı bugün kalkacak ve kendinizi hiç olmadığı kadar özgür hissedeceksiniz.

Bunun aşk hayatınızla ilgili olması mümkündür. Partnerinize yahut açılmak istediğiniz birine az evvel bir şey itiraf etmiş olmanız bu rahatlamanın kaynağı olabilir. Bekar Boğalar, sevgilerini gösterebilecekleri ve sonuçlarına şaşıracakları olağanüstü bir anda olabilirler.

İKİZLER : İMZA ATARKEN DİKKAT EDİN

Bugün rastgele bir belgeyi imzalamak yahut bu çeşit rastgele bir şeyle uğraşmak konusunda dikkatli olmak isteyebilirsiniz, zira size pek de uymayan uzun vadeli bir mutabakata bağlanmanız epeyce riskli görünüyor.

Şu anda gerçek olan bu stil muahedeleri rafa kaldırmak olabilir. Lakin gelecekte işe yarayıp yaramayacağı şimdilik meçhul.

YENGEÇ : ESKİ MESELLEYİ ÇÖZECEKSİNİZ

Bu, bilhassa kendinizi gerçek bir arkadaş ortamında bulacağınız için eski bir sıkıntıyı çözmek için mükemmel bir gün. Ortamdaki kimi insanları uzun vakittir görmemiş olabilirsiniz ancak bu, onların yanında dikkatli davranmanız gerekeceği manasına gelmez.

Dürüst ve gerçek kelamlar, bu çarşamba, ucuz nezaketten daha kıymetli olacak.

ASLAN : AİLENİZ VE MESLEĞİNİZ ÇATIŞMAYA BAŞLIYOR

Görünüşe nazaran aile hayatınız ve mesleğiniz yine bir çatışmaya giriyor. Bu, tahminen de son vakitlerde her ikisini de çok güçlü bir halde takip etmeye çalıştığınız için başınıza geliyor.

Odaklanmak istediğiniz alanı seçmek zorunda kalacaksınız. Bu, tek bir alanda başarılı olabileceğiniz tek bir amaç olacak.

BAŞAK : ACI KELAMLARI BİR KENARA BIRAKIN

Bu çarşamba tenkitlerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz, zira etrafınızdaki herkes çok yeterli ve çok olumlu.

Sizin için bu çok yapan görünmese de çoğunluk için bu güzel ruh hali şahane bir motivasyon fonksiyonu görüyor. Bu yüzden acı kelamları bir kenara bırakın, en azından bugün için.

TERAZİ : ALTARNATİF ARAYIŞI İÇİNDESİNİZ

Her türlü kar peşinde koştuğunuz bu devirde, tahminen de bu çıkarı sürdürebilmek yahut artırmak ismine maddi alternatifler arayışında olduğunuz bir çarşamba günü sizi bekliyor.

Lakin görünüşe nazaran tek yaptığınız şey kendinizi çok zorlayarak sonunda eskisinden daha fazla hüsrana uğramak. Mevcut eğilimde, istikrar ve ahenk kazanmanın bir yolu olarak meditasyon yapmayı ve ailenize yakın olmayı deneyebilirsiniz.

AKREP : TAM BİR DEDİKODU VE İFŞkent aydın haberleriT GÖSTERİSİNE HAZIR OLUN

Bu çarşamba, mütevazi bir biçimde başlayacak olsa da tam bir dedikodu ve ifşkent aydın haberlerit gösterisine dönüşebilir.

Kendinizi bundan uzak tutmaya çalışacaksınız lakin sonunda muhtemelen ortama ayak uyduracaksınız. İnsanlara karşı çok anlayışlısınız, yani doğal olarak orada çekiştirilen insanların tarafını tutacaksınız.

YAY : DAHA FAZLA PRATİĞE GEREKSİNİMİNİZ VAR

Mevcut eğilim, ister resmi ister gayri resmi bir ortamda olsun, her türlü çalışma için harikadır. Otomobil kullanmayı öğrenenler daha dikkatli olmalı zira görünüşe nazaran daha fazla pratiğe muhtaçlıkları var.

Bunun dışında, iş yerinde yaratıcılığınız çok fazla işe yaramayacak ve bu, muhtemelen sizi hayal kırıklığına uğratır.

OĞLAK : KONUTUNUZA DÖNMEK İÇİN CAN ATIYORSUNUZ

Bu çarşamba konutunuz fikirlerinizin merkezinde olacak ve işten sonra konuta dönmek için çok istekli olacaksınız.

Hayat üslubu açısından birtakım değişiklikler olabilir lakin şu andaki durumdan pek mutlusunuz. Bu yüzden ömür stilinizde mümkün olduğunca uzun mühlet değişiklik yapmak istemeyeceksiniz.

KOVA : OPTİMİST OLMANIZ İÇİN BİR NEDEN YOK

Bu çarşamba günü çok optimist görünüyorsunuz, lakin ortada bunun için rastgele bir neden görünmüyor.

Bilhassa mutfakta yeni şeyler denemekten korkmuyorsunuz. Kimileri davranışlarınıza şaşırabilir, lakin sizi saran düzgün ruh halini bozmak istemedikleri için bir şey söylemeye yürek edemeyecekler.

BALIK : ESKİ SIRLARI KARIŞTIRACAKSINIZ

Mevcut eğilim birtakım durumları sizin için alt üst edecek ve ortaya çıkacak olan şey sizin için kolay olmayacaktır.

Tahminen bir yakınınız bir yanıt arıyordur ve bu arayış içinde etrafınızdakilerin hayatlarında eski sırları karıştıracaklardır. Bu, bekar Balıkların gerçek niyetlerini göstermeleri için olağanüstü bir periyot üzere görünüyor.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.