Yılların Efsanesi CS:GO’da Ortaya Çıkan İnanılmaz Hata, Rakibinizin Yerini Anlamanızı Sağlıyor!

2012’de hayatımıza giren Counter-Strike: Küresel Offensive, yüz binlerce oyuncu tarafından hâlâ oynanmaya devam ediyor. Yeni güncellemelerle …

05.12.2021
Yılların Efsanesi CS:GO’da Ortaya Çıkan İnanılmaz Hata, Rakibinizin Yerini Anlamanızı Sağlıyor!

2012’de hayatımıza giren Counter-Strike: Küresel Offensive, yüz binlerce oyuncu tarafından hâlâ oynanmaya devam ediyor. Yeni güncellemelerle hayat bulmaya devam eden oyunu rekabetçi olarak oynayanların sayısı da azımsanmayacak seviyede. Oyun canlı kaldıkça …

2012’de hayatımıza giren Counter-Strike: Küresel Offensive, yüz binlerce oyuncu tarafından hâlâ oynanmaya devam ediyor. Yeni güncellemelerle hayat bulmaya devam eden oyunu rekabetçi olarak oynayanların sayısı da azımsanmayacak seviyede. Oyun canlı kaldıkça yeni yanılgılar da gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Keşfedilen bu yeni bug da onlardan bir tanesi.

Kusur Twitter’da paylaşıldı:

Bu kusur, rekabetçi maçlarda büyük haksızlıklara sebep olabilir!

Yılların Efsanesi Cs:go'Da Ortaya Çıkan İnanılmaz Hata, Rakibinizin Yerini Anlamanızı Sağlıyor! 1

Oyuncuların ses kasmadan rakibin yakınlığını anlamasını sağlayan bu kusur, gerek espor sahnesi, gerekse de rekabetçi maçlar için büyük bir sorun teşkil ediyor. Bu yanlıştan faydalanılarak bir bomba alanını kaç kişinin koruduğu, rakiplerin yakınlığı kolay kolay öğrenilebiliyor.

Root da olaya reaksiyonli:

Valve’in bu yanılgıya karşı süratlice aksiyon alması bekleniyor.

Yılların Efsanesi Cs:go'Da Ortaya Çıkan İnanılmaz Hata, Rakibinizin Yerini Anlamanızı Sağlıyor! 2

Yanılgıyı gören oyuncular, oyunun geliştiricisi Valve’in bu yanılgıyı çabucak düzeltmesini talep ediyor. Umarız Valve bu yanılgıyı fazla yayılmadan keşfedebilir ve çabucak çözebilir.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.