Yengeçler aşkta kazanıyor Aslanlar köşeye sıkışıyor (Günlük burç yorumları 5 Aralık Pazar)

Günlük burç yorumlarında 5 Aralık Pazar günü iki burcun aşk hayatında enteresan gelişmeler ve keyifli anlar yaşanacak. Yengeçler bu Pazar sizin …

05.12.2021
Yengeçler aşkta kazanıyor Aslanlar köşeye sıkışıyor (Günlük burç yorumları 5 Aralık Pazar)

Günlük burç yorumlarında 5 Aralık Pazar günü iki burcun aşk hayatında enteresan gelişmeler ve keyifli anlar yaşanacak. Yengeçler bu Pazar sizin gününüz, bugünün keyfini çıkarın. ‘Tarafını seçmeyen ortada kalır’ Yaylar bu kelam size, etrafınızda yaşanan tartışma…

Günlük burç yorumlarında 5 Aralık Pazar günü iki burcun aşk hayatında değişik gelişmeler ve keyifli anlar yaşanacak. Yengeçler bu Pazar sizin gününüz, bugünün keyfini çıkarın. ‘Tarafını seçmeyen ortada kalır’ Yaylar bu kelam size, etrafınızda yaşanan tartışmalarda herkesin tarafını tutmayı bırakın. Yanlışsız ve haklı olana takviye verin! Siz de vicdanen rahat olun. Adalet de yerini bulsun.

İşte 5 Aralık Pazar günü günlük burç yorumlarında öne çıkanlar…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Görünüşe nazaran hayatında olan bir şeyden çok şey öğrendin ve bunu daha fazla uygulamaya hazırsın.

Öte yandan, geleceğini görmediğiniz bir aile olayı sizi vurabilir. Epey duygusalsınız ve bunları elinizden kaçırırsanız bundan sonra yerinizi tutmanız epey güç olacaktır.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, hayatınıza birtakım tutkulu vakitler getiriyor üzere görünüyor ve bu Pazar günü sizi huzursuz bir durumda tutacak olan da tam olarak bu.

Ne istediğinize çok odaklanıyorsunuz ve bunun etrafınızdakileri nasıl etkilediğiyle daha az ilgileniyorsunuz ve tahminen de bu eksiklikleri fark etmeye başlamak için düzgün bir gün.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bir aile tartışmasında belli bir sonuç arıyorsun ancak görünüşe nazaran geri adım atıyorsun.

Şimdi gerçekleşmekte olan kimi değişikliklerden ötürü kendini avantajlı hissetmelisin. Hiç ummadığın bir yerde bir tahlil bulma talihin var lakin elbette onu fark ettiğin anda aramaya başlaman gerekecek.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bilhassa aşk hayatınız kelam gelimi edilen olduğunda, tüm kaygıları bir kenara bırakıp yalnızca bunun üzerine gitmelisiniz. Görünüşe nazaran bu Pazar size keyifli olmak için kimi enteresan nedenler sunabilir.

Halrehberaydin.comzırda bir ilgi içinde olan yerliler, sevdikleriyle beklenmedik kaliteli vakit geçirme talihine sahip olabilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Arkadaşlarınızdan biri sizin hakkınızda bir çeşit değişikliği fark etmiş olabilir ve bu Pazar yapmanız gereken kimi açıklamalar olabilir.

Kendinizi köşeye mahsur hissedebilirsiniz lakin durum bu türlü değil. Kimi yerliler bunu çok şahsî alacaklar ve elbette bu durumdan kazanmaktan çok kaybedecekleri bir şey olacak. Şartlarınıza uymadığı için çok savunmacı olmayın.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazar günü davet edilebileceğiniz birtakım kaliteli aktiviteler var fakat görünüşe nazaran farklı bir niyetiniz var.

Tahminen de oburlarının senin hakkında ne düşüneceğinden biraz korktuğun için kendi başına olmak isteyebilirsin. Bu epeyce duygusal bir vakit ve büyük resmi göremeyebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Pazar, arkadaş grubunuzdaki dinamik değişimlerle ilgili tavsiye almanız gerekebilir. Bu elbette sizi epeyce memnun ediyor lakin birebir vakitte omuzlarınıza büyük bir sorumluluk yüklüyor.

Bu durumla her şeyin ötesinde duygusal seviyede nasıl başa çıkacağınız konusunda çok dikkatli olmanız gerekecek.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Kararlarınızda, bilhassa de münasebetiniz kelam gelimi edilen olduğunda, şimdiye kadar olduğundan çok daha açık olmanız gerekecek.

Bu Pazar, partnerinizin başını taleplerinizle karıştırmanız için epeyce büyük bir risk var ve artık sizden ne bekleyeceklerini bilemeyecekler. Bugün öğrendiğiniz bir ders gelecekte yapacaklarınızı yansıtacaktır.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendinizi olabildiğince tarafsız tutmak isteyebilirsiniz, bilhassa meskendeki tartışmalar kelam gelimi edilen olduğunda, zira sahiden herkesin tarafını tutmaya çalışıyorsunuz lakin sonunda neredeyse herkesi kendinize karşı çeviriyorsunuz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim, hayatınızda olan şeyleri unutmaya yahut bariz bir biçimde görmezden gelmeye yönelik kimi yatkınlıklarınızı ortaya çıkarıyor.

Kimi şeylerde çok önemli olmalısın fakat birebir vakitte sana uymayan hiçbir şeyi de göz arkası etmemelisin. Bu Pazar, birebir vakitte her türlü yaratıcı uğraş için mükemmel bir gün, bilhassa de gününüzü partnerinizle birlikte geçiriyorsanız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Hayatınızda olan birtakım şeyler birbirini tutmuyor ve ne yapmaya karar verdiğiniz konusunda çok dikkatli olmanız gerekecek.

Çok önemli bir şey olmayabilir, fakat kısa vadeli sonuçlar buna bağlıdır ve gerekli dikkatle ilerlemelisiniz. Kimi yerliler aile üyelerine danışacak.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Görünüşe nazaran, tahminen de onlara söylediklerinize hürmet duymadıkları için, sevdiğiniz birine kimi kararlar empoze edilmelidir.

Bilhassa o şahısla durum hakkında yüzleşmeye çalışıyorsanız, epey hararetli bir gün olacak. Akşama gerçek, bir cins süslü aktifliğe katılma talihiniz olabilir.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.