Yeni Bir NBA Oyunu Yolda: NBA All-World

Pokemon GO’nun imalcisi olan geliştirici firma Niantic, Pokemon GO’ya oynanış olarak benzeyen bir NBA oyunu duyurdu: NBA All- World. Alıştığımız …

30.06.2022
Yeni Bir NBA Oyunu Yolda: NBA All-World

Pokemon GO’nun imalcisi olan geliştirici firma Niantic, Pokemon GO’ya oynanış olarak benzeyen bir NBA oyunu duyurdu: NBA All- World. Alıştığımız NBA oyunlarından farklı olarak teğe bir uğraşların yanında, oyunda dünya yıldızı basketbolcuları koleksiyonumuza ekleyebileceğiz üzere görünüyor.

Pokemon GO gibisi sıra dışı basketbol oyunu NBA All-World, epey kısa bir tanıtım görüntüsü ile oyunseverlere duyuruldu. Görüntü bize oyunun basketbol temalı olduğu bilgisinden diğer bir şey vermiyor. Bunun yanında oyundan birkaç ekran imajına de sahibiz. Ekran imajlarında Pokemon GO’dan aşina olduğumuz harita sistemini, kozmetik geliştirme ekranlarını ve birebir gayretleri görüyoruz. Oyundaki kozmetikler, yerler ve doğal ki oyuncuların her biri gerçek dünyaya ilişkin öğeler olacak.

Oyuna ilişkin otuz saniyelik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha evvel NBA 2K ve NFL 2K serilerinde yapımcılık vazifesini üstlenen Marcus Matthews, şu anda Niantic’te kıdemli geliştirici olarak misyon almakta. Oyun hakkında çok sayıda kritik bilgiyi bize veren Matthews, basketbol oyunları konusunda tecrübeli bir isim.

NBA ALL WORLD NE VAKİT ÇIKACAK?

Matthews, yaptığı açıklamalarda oyunun yeni NBA döneminin başlangıcıyla paralel bir formda tam sürümün çıkış yapacağını bildirdi. NBA yeni döneminin 18 Ekim 2022 tarihinde başlayacağı göz önüne alınırsa NBA All-World’ün 2022’nin Ekim ayında taşınabilir oyuncularla buluşacağı kestirim ediliyor.

Aynı vakitte oyunun beta sürümü de belirli bölgeler için oyunun çıkışından bir müddet evvel başlayacak. Ön kayıtlar başlamış durumda.

NBA All-World, önümüzdeki NBA döneminin başında,Android ve iOS crehberaydin.comzlar için çıkış yapacak.

SaveButonu / Gamegar

Oyun,Nba,Oyunu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.