Yengeçler hüsran yaşayacak Yaylar para peşinde koşacak (Günlük burç yorumu 9 Aralık Perşembe)

9 Aralık Perşembe günü günlük burç yorumlarında Yengeçler ve Yaylar hakkında kısa bir özet geçtik. Oğlak burçları bugün pek bir dedikoducu olacak …

09.12.2021
Yengeçler hüsran yaşayacak Yaylar para peşinde koşacak (Günlük burç yorumu 9 Aralık Perşembe)

9 Aralık Perşembe günü günlük burç yorumlarında Yengeçler ve Yaylar hakkında kısa bir özet geçtik. Oğlak burçları bugün pek bir dedikoducu olacak. Kovalar bugün gerilimli fakat üstesinden gelebilir.İşte öbür burçların günlük burç yorumları…KOÇ BURCU (21 Ma…

9 Aralık Perşembe günü günlük burç yorumlarında Yengeçler ve Yaylar hakkında kısa bir özet geçtik. Oğlak burçları bugün pek bir dedikoducu olacak. Kovalar bugün gerilimli ancak üstesinden gelebilir.

İşte öbür burçların günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Bir aile sorunu kelam gelimi edilen olduğunda epey inatçısınız ve işteki meşguliyetiniz sizi konuttan uzak tutsa bile yeniden de kelam sahibi olmak istiyorsunuz.

Bu nedenle, bu Perşembe durumu lehinize nasıl çevireceğiniz konusunda çok dikkatli olmanız gerekecek zira karşınıza çıkacak tenkit, aslında o kadar da etrafınızla ilgilenmediğinizle ilgili olacak.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu, bilhassa ağzını kapalı tutamayan yerliler için epeyce çelişkili bir gün olacak.

Ne olursa olsun fikirlerinizi desteklemek istiyor olabilirsiniz lakin bunu yapmak için gerçek ortamı seçmediğinizden emin olabilirsiniz. İş yerindeki kimi insanların sizin hakkınızda sahip olduğu güzel izlenimi mahvetmemeye çalışın.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Perşembe yapmanız gereken şeyde başarılı olmanın anahtarı, olumlu düşünmek ve zihninizi bilinmeyene açık tutmaktır.

İşlerin nasıl yapılması gerektiği konusunda ne kadar esnek olursanız, o kadar kolay olur. Geçilmesi gereken barikatlar var ancak tahminen onları aşmanın bir yolunu bulabilirsin.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Görünüşe nazaran duygusal hayatınızın bir latife olduğunu düşünüyorsunuz ve tahminen de bu yüzden epeyce hüsrana uğrayacaksınız.

Birtakım şeyler mutlaka istediğiniz üzere gitmese de, bu kadar gerilimli olmanız yahut niyetli davranmayı bırakmanız için hiçbir neden yoktur. Sizi önemseyen insanlara sırtınızı dönme vakti değil.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kimi derin ferdî kanılardan, tahminen de hiç kimseye söylemediğiniz şeylerden rahatsız olacaksınız.

Hatta bu bahiste diğerleriyle konuşmanız gerekip gerekmediğini düşünme noktasına bile gelebilirsiniz. Bunu yapmaya karar verirseniz, bu çeşit mantıklı bilgileri kime emanet ettiğinize dikkat etmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Planlar yapmaya devam ediyorsun ancak onları takip edecek inancın yok. Bu Perşembe bir nevi çelişkili durumların peşindesiniz.

Birtakım açılardan yapılması gerekenler konusunda bilinçlisiniz fakat kimi açılardan işleri akışına bırakıyorsunuz. Herkesin dünyasının merkezinde olmadığınızı anlamalısınız.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Görünüşe nazaran bu Perşembe, ister kendi başınıza meditasyon yapmak için biraz vakit ayırın, ister sizi düşündüren bir şey olsun, içsel benliğinizle temasa geçmenizi sağlayacak.

Bunun dışında öğlenden sonra birtakım pratiklerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, tahminen bir aile üyesine arabası yahut gibisi bir şey için yardım edebilirsiniz.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Kimi insanların bu Perşembe sizden duyacakları konusunda fazla açık olacaksınız ve görünüşe nazaran bu sizin nasıl algılandığınız üzerinde bir tesire sahip olacak.

İster uzun vakittir arkadaşlarınızla ilgili ister yeni tanıştığınız beşerlerle ilgili olsun, her şeyi masaya yatırıyorsunuz ve gerçekler her vakit güzel olmuyor.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Perşembe günü, para sizin ana odak noktanız olacak; peşinden koşsanız da, borç ödemek zorunda olsanız da.

Ne kadar korkuyor olursan ol, harekete geçme vaktinin geldiğini biliyorsun. Bu birebir vakitte her türlü iştirak ve diğerleriyle çalışmak için şahane bir gün, lakin problemlerinizi da paylaşmaya çalışmayın.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Diğerlerinin bu Perşembe yaptıklarından daha değerli şeyler var lakin görünüşe nazaran odak noktanız çoktan değişti.

Epey dedikoducu bir ruh halindesiniz ve size katılacak birini bulmanız uzun sürmeyecek. Yakın bir arkadaşınızla aranızda epey gergin bir durum var ve görünüşe nazaran öğlenden sonra işler daha da berbata gidebilir.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bilhassa şu anki mizacınızın sizi çok konuşkan ve ikna edici yapmasıyla birlikte bu Perşembe günü çok fazla güçten faydalanacaksınız.

Bu, bugün önünüzde hiçbir şeyin durmayacağı ve hatta birinci başta belirlediğinizden daha fazlasını başarabileceğiniz manasına gelir. Ayrıyeten biraz gerilim var ancak bunun üstesinden gelebilirsiniz.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

İşten biriyle mümkün olduğunca az etkileşim kurmaya çalışıyorsunuz lakin tıpkı vakitte diğerlerinin o şahıstan kaçındığınızı görmesine müsaade vermek istemiyorsunuz.

Bu bir savunma düzeneği olabilir yahut rastgele bir çatışmaya girerek hüsrana uğramak istemeyebilirsiniz. Aksi takdirde, hiçbir şey için çabuk etmeyeceğiniz huzurlu bir gün.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.