Yay burcu ve Oğlak burcuna Pazar uyarısı! Günlük burç yorumları (16 Ocak Pazar)

Günlük burç yorumlarında 16 Ocak Pazar günü herkesin aklı bir şeylerle meşgul olacak. Bu kimileri için iş, kimileri için meslek, kimileri için de …

16.01.2022
Yay burcu ve Oğlak burcuna Pazar uyarısı! Günlük burç yorumları (16 Ocak Pazar)

Günlük burç yorumlarında 16 Ocak Pazar günü herkesin aklı bir şeylerle meşgul olacak. Bu kimileri için iş, kimileri için meslek, kimileri için de para odaklı mevzular olacak. Sıhhat konuları da bu devir hareketli. Havaların çok soğuması ve kapalı ortam…

Günlük burç yorumlarında 16 Ocak Pazar günü herkesin aklı bir şeylerle meşgul olacak. Bu kimileri için iş, kimileri için meslek, kimileri için de para odaklı hususlar olacak. Sıhhat konuları da bu periyot hareketli. Havaların çok soğuması ve kapalı ortamlarda geçrilen vakitler kimi hastalıklara davetiye çıkarabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak, sıhhat beslenmek, moralleri bozmamak bu periyot her şeyden daha değerli..

İşte burçların 16 Ocak Pazar günlük ayrıntılı burç yorumları..

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

İnsanları birtakım hususlarda yönlendirmek sizin için çocuk oyuncağı ve bu avantajınızı sonuna kadar kullanacaksınız.

Öte yandan, içsel manada renginizi muhakkak etmeye niyetiniz yok ve tam da bu yüzden partnerinizle kimi tartışmalar yaşayabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Pazar günü hayli dalgınsınız ve görünüşe nazaran kimi eski niyetlerin peşini bırakmaya pek istekli değilsiniz.

Kendinizi daha muhafazakâr bir kitlenin içinde bulsanız bile, bugün hayli açık kelamlı olacaksınız. Bunun dışında, bugün uzun vadeli bir gaye belirlemek ve üzerinde çalışmaya başlamak için düzgün bir gün.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Pazar size ferdî kıymet ve arkadaşlarınızla olan bağınızda nelere paha vermeniz gerektiği hakkında bir iki şey öğretecek.

Tahminen de zayıf bir durumda olduğunuz algısı yaratılıyor ve aslında değerli bir karar verme pozisyonundasınız. Karar verirken tüm yarar ve ziyanı düzgün ölçmeniz gerekiyor.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Şartlar değişse de bu Pazar için evvelden yapılmış planlara sadık kalıyorsunuz. İnatçılığınız yüzünden kimi beşerlerle yüzleşemeyebilirsiniz. İçine düştüğünüz durumun farkına varmanız biraz vakit alacaktır.

Bunun dışında kıymetli bir olayın olmadığı bugün hayli huzurlu olacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sabahın birinci skent aydın haberleritlerinde kendinizde olmayacaksınız fakat öğlenden sonraya hakikat her şey daha âlâ olmaya başlıyor.

Çok pratiksiniz ve uygulamaya koyabileceğiniz kimi harika fikirler bulabilirsiniz. Partneriniz de buna karşı olağanda vereceğinden çok daha fazla dayanak verecektir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Kendiniz için olmasa da, başka herkesin yeterliliği için güçlü olmaya çalışıyorsunuz ve etrafınızdakiler de bunun farkında.

Bu, istediğiniz kadar kaprisli olabileceğiniz manasına gelir ve bunu bir zayıflık olarak yorumlamamanız gerekiyor. Ayrıyeten, birtakım aile sorunlarında olağandan çok daha ısrarcı görünüyorsunuz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün birtakım Terazilerin kısa aralı seyahat etme fırsatı olabilir ve onlar süper görünümlerin keyfini çıkarabilecekler.

Bu seyahat, rahatlamak için yaptığınız planlarınıza bir bonus olarak gelebilir. Önünüze çıkan bu çeşitten rastgele bir fırsattan yararlanmanız gerekiyor.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Tezli olaylar sizi içinde bulunduğunuz sakinlikten çekip alacak ve macera hissiniz uyanacak üzere görünüyor.

Bugün pek bir şey yapamayabilirsiniz lakin katiyetle fikirlerinizden keyif alıyor ve en azından zihinsel olarak bu fikirlerinizi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Görünüşe nazaran bu Pazar özgürlüğünüzün tadını çıkarıyorsunuz ve buna ihtimam gösteriyorsunuz.

Bu, düzgün haberler alacağınız şahane bir gün ancak birebir vakitte aileden birinin özgürlüğünüzden pek mutlu olmadığını ve bunu sorun haline getireceğini göreceksiniz. Size karşı edilen mukabeleye karşı insanların önünde biraz utanmış hissedebilirsiniz, bu yüzden karşılık vermekten çekinmeyeceksiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

İçinde vakit geçirdiğiniz toplumsal etraftan ötürü çok heyecanlısınız ancak hala nitekim bu toplumsal zincire ilişkin olduğunuzu hissetmek için geçmeniz gereken mahzurlar var.

Bu, nasıl davrandığınız ve etrafınızdakilere nasıl bir his verdiğinize nazaran belirlenecek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazar, arkadaşlarınızın sizi nasıl algıladığıyla çok ilgileniyorsunuz ve bu telaşınız kimi enteresan anlara neden olabilir.

Tahminen de yalnızca herkes tarafından kabul edildiğinizi hissetmek için aldatma yoluna bile gidiyorsunuz. Ayrıyeten, günün ikinci yarısında kimi bağlantı sıkıntıları yaşayabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Evdeyken birtakım problemleri abartma ve mızmızlanma eğilimindesiniz fakat bu kesinlikle kendinizi sansürlemeniz gerektiği manasına gelmiyor.

Bilakis, bu Pazar sizin için hayli yaratıcı bir gün üzere görünüyor ve tahminen de bundan daha fazla yararlanmalı ve bilhassa stratejik olarak yapılırsa işlerin nasıl yürüdüğünüz göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.