Yarın okullar tatil mi? 21 Ocak 2022 yarın hangi illerde okullar tatil ilan edildi? Elazığ, Rize, Bingöl, Artvin ve tatil olan diğer iller listesi…

Ülkemizde birtakım kentlerde kar yağışı devam ediyor. Kar yağışının akabinde öğrenciler ve veliler, Yarın okullar tatil mi? Hangi vilayetlerde …

Yarın okullar tatil mi? 21 Ocak 2022 yarın hangi illerde okullar tatil ilan edildi? Elazığ, Rize, Bingöl, Artvin ve tatil olan diğer iller listesi…

Ülkemizde birtakım kentlerde kar yağışı devam ediyor. Kar yağışının akabinde öğrenciler ve veliler, Yarın okullar tatil mi? Hangi vilayetlerde yarın okullar tatil? Hangi vilayet ve ilçede yarın 21 Ocak Cuma okullar tatil oldu? Valilik ve Bakanlık’tan açıklama geldi mi…

Ülkemizde kimi kentlerde kar yağışı devam ediyor. Kar yağışının akabinde öğrenciler ve veliler, Yarın okullar tatil mi? Hangi vilayetlerde yarın okullar tatil? Hangi vilayet ve ilçede yarın 21 Ocak Cuma okullar tatil oldu? Valilik ve Bakanlık’tan açıklama geldi mi? 21 Ocak Cuma hangi vilayetlerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi? araştırıyor. Pekala, yarın hangi vilayetlerde okullar tatil? Yarın nerelerde okullar tatil olacak? Okul tatil ilan edilen yerler neresi?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ? YARIN HANGİ VİLAYETLERDE OKULLAR TATİL?

Ülkemizi hafta başından itibaren tesiri altına alan kar yağışı tesirini giderek artırırken vilayetlerden tatil haberleri peş peşe gelmeye başladı. Bu kapsamda; Adıyaman, Elazığ, Kahramanmaraş, Rize, Şırnak, Bingöl, Artvin ve Hakkari’de 21 Ocak Cuma günü eğitime orta verildi.

21 Ocak Cuma okulların tatil olduğu vilayetler:

  • – Adıyaman
  • – Elazığ
  • – Kahramanmaraş
  • – Rize
  • – Şırnak
  • – Bingöl
  • – Artvin
  • – Hakkari

ARTVİN’DE OKULLAR TATİL Mİ? (21 OCAK CUMA 2022)

Artvin’de kar münasebetiyle eğitime yarın orta verildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava kaideleri ve buna bağlı risklerin devam etmesi nedeniyle vilayet merkezi ve ilçelerde eğitim öğretime verilen ortanın 21 Ocak Cuma günü de devam edeceği belirtildi.

Yaygın eğitim ve özel öğretim kurumlarında eğitimin devam edeceği aktarılan açıklamada, yarın ayrıyeten engelli ve gebe kamu çalışanlarının da idari müsaadeli sayılacağı kaydedildi.

ADIYAMAN’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Evvelki akşam yalnızca taşımalı eğitime 1 gün orta verilmesine karar veren Adıyaman Valiliği, bugün eğitim ile ilgili yeni bir karar aldı. Salı ve Çarşamba günü tüm birinci ve orta dereceli okulların tatil edildiği açıklandı. Adıyaman Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “İlimiz genelinde olumsuz hava şartlarına bağlı bir olumsuzluk yaşanmaması için, 18/01/2022 Salı ve 19/01/2022 Çarşamba günleri, Valiliğimiz kararıyla Adıyaman vilayet genelinde (ilçelerimiz dahil) eğitim-öğretime 2 (iki) gün orta verilmesi kararlaştırılmıştır” tabirleri kullanıldı.

ELAZIĞ’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Elazığ’da ağır kar nedeniyle eğitim yarın da yapılmayacak.

Valilikten verilen bilgilendirme argümanında, olumsuz hava kuralları ve artan buzlanma münasebetiyle vilayet genelinde birinci ve orta dereceli okullar ile özel eğitim kurumlarında eğitime yarın orta verildiği belirtildi.

Ayrıyeten, kamu kurum ve kuruluşlarında vazifeli işçiden engelli, gebe ve kronik hastalığı bulunan memur ve öbür kamu vazifelilerinin de bir gün mühletle idari müsaadeli sayılacağı aktarıldı.

Kar yağışı nedeniyle geçtiğimiz 2 gün de okullar tatil edilmişti.

Haberler.com – Gündem

Kar Yağışı, Okul, Gündem, Eğitim, Ömür, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.