Valerien Ismael’den derbi sonrası olay Batshuayi çıkışı: Kenardan Ghezzal’a bağırdım

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisi sonrası açıklamalarda bulundu. Michy Batshuayi’nin biletini kestiğini ima eden …

09.05.2022
Valerien Ismael’den derbi sonrası olay Batshuayi çıkışı: Kenardan Ghezzal’a bağırdım

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisi sonrası açıklamalarda bulundu. Michy Batshuayi’nin biletini kestiğini ima eden Fransız hoca, “Mücadele eden bir Beşiktaş yaratmak istiyorum. Önümüzdeki sene işi bitirecek, gol atacak bir santrafora muhtaçlığımız olacak.” dedi. Ismael ayrıyeten Belçikalı yıldızın kaçırdığı penaltı için, “İki penaltı kaçırdıktan sonra bir sonraki penaltıyı atmak için bir sebep yok. Kenardan Ghezzal’a bağırdım, neyseki ikinci penaltıyı Ghezzal attı.” dedi.

Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş‘ta teknik yönetici Valerien Ismael müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu. Fransız hoca, Batshuayi’nin kaçırdığı penaltıyı değerlendirirken, yıldız futbolcuyu artık grupta düşünmediğinin sinyalini verdi.

“GOL ATACAK SANTRFORA MUHTAÇLIĞIMIZ OLACAK”

Valerien Ismael yaptığı açıklamada, “Tutkuyla, istekle çaba ettik, bilhassa maçın son kısımlarında mükemmel baskılı oynadık. Maçın ikinci yarısının son 20 dakikasındaki üzere basan, gayret eden bir Beşiktaş yaratmak istiyorum. Önümüzdeki sene işi bitirecek, gol atacak bir santrfora gereksinimimiz olacak. Bugün de gol olması gereken fırsatlar elde ettik. Önümüzdeki dönem bahsettiğimiz bu kaliteye de sahip olmaya çalışacağız.” dedi.

“BU MEVZUDA ÇOK HASSASIZ”

Michy Batshuayi’nin kaçırdığı penaltıya ait ise Fransız hoca, “İki penaltı kaçırdıktan sonra bir sonraki penaltıyı atmak için bir sebep yok. Kenardan Ghezzal’a bağırdım, neyse ki ikinci penaltıyı Ghezzal attı. Transfer konusunda yapacak çok fazla işimiz var. Bu kulübe uygun yanlışsız futbolcuları bulmak çok kıymetli. Bu bahiste çok hassas olacağız.” sözlerini kullandı.

Penaltı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.