Tozluyaka oyuncuları! Tozluyaka dizisi oyuncuları kimlerdir? Tozluyaka Kenan, Derya, Önder, Ali, Cemre, Berk, Zeyno, Hazal, Sinan, Vefa, Ege kimdir?

Tozluyaka dizisinin oyuncuları kimlerdir merak ediliyor. Yeni başlayan dizinin oyuncu takımında birbirinden tecrübeli ve deneyimli isimler …

01.07.2022
Tozluyaka oyuncuları! Tozluyaka dizisi oyuncuları kimlerdir? Tozluyaka Kenan, Derya, Önder, Ali, Cemre, Berk, Zeyno, Hazal, Sinan, Vefa, Ege kimdir?

Tozluyaka dizisinin oyuncuları kimlerdir merak ediliyor. Yeni başlayan dizinin oyuncu takımında birbirinden tecrübeli ve deneyimli isimler bulunuyor. Pekala, Tozluyaka dizisi oyuncuları kimlerdir? Tozluyaka Kenan, Derya, Lider, Ali, Cemre, Berk, Zeyno, Hazal, Sinan, Vefa, Ege kimdir? İşte ayrıntılar…

Tozluyaka, NTC Medya imzalı, birinci kısmı 27 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert ve Tayanç Ayaydın yer almaktadır. Tozluyaka oyuncuları! Tozluyaka dizisi oyuncuları kimlerdir? Tozluyaka Kenan, Derya, Başkan, Ali, Cemre, Berk, Zeyno, Hazal, Sinan, Vefa, Ege kimdir?

TOZLUYAKA OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kenan Yağızoğlu

EMRE KINAY

Güce tapan, ihtiraslı

Zirveye ulaşmak onun için kâfi değildir. O alkışlanmayı seven,gerçek bir narsisttir.

Korumacı, yapan, sakin halleri ile kendini çok uygun gizler ki bu sizi bile yanıltabilir. İnsanları manipüle etmede üstüne yoktur. Bu yüzden su her vakit onun istediği tarafta akar.

Tek tahammül edemediği kelamının çiğnenmesidir. Oğlu dahil kimseyi gözü görmez o durumda. Her yerde işveren odur zira.

Derya Öztürk

DOLUNAY SOYSERT

Güleryüzlü, merhametli, zeki.

Adaletin terazisi onun elinde olsaydı hakkını almayan kimse kalmazdı bu dünyada. Ne istediğini bilen, dürüst, emniyetli biri. Her şeyin başında o bir anne. Zorluklarla kurduğu kendi dünyasındaki değerli ölçüde memnunluğu ise oğlu Ali. Onu da kendi üzere yetiştirmek için elinden geleni yapan mücadeleci bir anne. Eğriye eğri doğruya gerçek diyebilen güçlü bir bayan. Haksızlığın karşısında oğlu olsa tanımaz. Ancak hayat o denli tuhaftır ki haksızlığın nereden geldiği hiç muhakkak olmaz!

Önder Koçak

TAYANÇ AYAYDIN

Sakin, mantıklı ve sağ duyulu.

Büyük futbolcu olma hayalini bir kaza sonrası sonsuza dek kaybeden Başkan için hayattaki tek motivasyonu oğlu Çağrı’dır. O kaza hayatlarını makûs bir halde değiştirmiş olsa da; o, evladı için ayakta kalmıştır. Baba oğul çatışmasından nasibini fazlaca alanlardandır lakin her vakit işverenin kendisini olduğunu da gösterir. Sert mizacı ve babacan halleriyle okulda da sevilen ve sayılan başarılı bir koçtur.

Ali Öztürk

Kkent aydın haberleriN MİRAÇ SEZEN

Gözü kara, dürüst, herkese dost.

Olduğu yeri benimseyen, elindekilerle yetinen , tüm bunlara karşın yaşama sevincini ve hayata dair umutlarını hiç kaybetmeyen meczup dolu bir genç. Hakikat bildiğinden şaşmamak konusunda annesinin kopyası. Tek farkı; sevdikleri uğruna herkesi feda edecek kadar gözü kara biri. Arkadaşlarıyla ortasında görünmez lakin bir o kadar da güçlü, asla kopmayacak bir bağ vardır. Ali’den her şeyini alabilirsiniz, hatta canını bile lakin sevdiklerini asla!

Cemre Yılmaz

ECEM ÇALHAN

Merhametli, adaletli ve dürüst bir kızdır.

Bağlı olduğu zincirlerin şimdi farkında bile değildir. Konutta, okulda, arkadaşları ortasında ve aşk hayatında bile birilerine zorla bağlanmış üzeredir. Kıymetli Ölçüde imtihanını aşk hayatında verir. İçindeki gerçek Cemre’yi tanıdıkça özgürlüğün tadına varacaktır lakin karşısında birinci duracak olanlar ise tüm sevdikleri olacaktır.

Berk Yağızoğlu

ULVİ KAHYAOĞLU

Öfkeli, hırslı ve kıskanç.

Kenan’ın kopyası olsa da içten içe en çok kızdığı kişidir babası. Öfkesi, hırsları ve en kıymetlisi de her şeyin sahibi olma isteği karakterini fazlaca şekillendirmiştir. Güç değerlidir. Bu yüzden etrafındaki herkesin güçlü olmasını ister. Zayıf olanı yok etmek gerektiğine inanır. Halbuki içindeki kırılgan çocuğun kaygılarıdır tüm bunlar. Üzerindeki yüklerden sıyrılabilmeyi ne çok isterdi aslında… İşte o vakit birinci savaş açacağı kişi de elbet babası olurdu.

Zeyno Sarı

SERRA PİRİNÇ

Neşeli, sempatik, mert.

Mahallenin delikanlı kızı. Kümenin tek dişi üyesi ancak fark etmez. Benim diyen on kişiyi cebinden çıkartır. Şimdi hoşluğunun o da farkında değil. Mahalledeki herkes dostu, kardeşidir lakin bir kişi hariç. O kişiyi kimsenin bilmesine gerek de yoktur. Hayat bu türlü de hoştur onun için.

Hazal Küçük

ÇAĞLA ŞİMŞEK

Korkusuz, vurdumduymaz, hayalperest.

Hayalleri tahminen de değerli ölçüde olan kişidir Hazal. İsteklerinin, sahip olmayı arzuladıklarının hududu yoktur. Her şeyi elde edebilecek gücü olduğunu da çok yeterli bilir. Çok hoş ağlar lakin bir o kadar da hoş cilve yapar. İnsanların zkent aydın haberleriflarını çok uygun fark edebildiği için herkese öbür yüzünü gösterir. Girdiği bir savaşta kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Güce aşıktır ve güçlü olan herkes onun ilgi alanındadır.

Arap (Sinan) Narinses

CAN BARTU ARSLAN

Komik, doğal, cesaretli.

Hayat onun için birçok melodinin karışımı, birçok rengin çiçek açmış halidir. Cümbüş onun göbek ismidir. Hayatta ailesine ve aile bildiği arkadaşlarına birebir derece düşkün az beşerden biridir. Değer verir, sevip sayar herkesi.

Vefa Akın

DURUKAN ÇELİKKAYA

Zeki, utangaç, âlâ niyetli.

Annesinin yokluğu ve babasının çocuksuluğu ortasında hayata tutunmaya çalışan birisidir Vefa. Babası onun her şeyidir… Bir de canından çok sevdiği arkadaşları. Ali’nin yeri onda oburdur lakin. Birlikte büyümüşlerdir… Birlikte büyümeye de devam etmektir tek isteği. Hem kim mani olabilir ki buna? Kendi hallerinde keyifli, mesut yaşayanlarla kimin ne kaygısı olabilir ki?

Ege Şimşek

ÖZGÜR DANİEL FOSTER

Eğlenceli, sadık, yalnız.

Durmaksızın çalışan ebeveynlerinin kendisinde açtığı boşluğu ve yalnız kalma korkusunu arkadaşlarında gidermeye çalışır. Bilhassa en yakın arkadaşı Berk’in ağzından çıkan her kelam kanun sayılır onun için. Vakitle dostluğun, kardeşliğin aslında ne demek olduğunu öğrenecektir lakin o gün gelene kadar harcadığı ve harcayacağı insanların sayısı da azımsanmayacak kadar çok olacaktır.

Çağrı Koçak

AHMET HAKTAN ZAVLAK

Vicdanlı, fevri, eğlenceli.

Anne ve babasının boşanması hala onda bir travmadır. Nasıl olmasın ki? Annesi Nesrin bu durumu daima oğluna hatırlattığı için ve hatalı olarak da babasını gaye almasını sağladığı için her yeni güne Öncü’ye öfkeyle başlar. İçindeki bu öfke onu okuldaki arkadaşlarına daha da yakınlaştırır. Doğruyu yanlışı ayırt etmeden onlar ne yaparsa birebirini yapar. Lakin başkalarından farkı hala içinde taşıdığı vicdandır.

Hayat,Onun,Kim,Baba,Anne,Arkadaşları,Fark,Tozluyaka,Oğlu,Tek,Güç,Ali ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.