Takside ‘eksik ücret’ kavgası! Yolcuyu bıçak ve demir sopayla tehdit ettiler

Olay, dün İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yaşandı. Teze nazaran, yabancı asıllı bir şahıs ile ticari taksi şoförü …

16.11.2021
Takside ‘eksik ücret’ kavgası! Yolcuyu bıçak ve demir sopayla tehdit ettiler

Olay, dün İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yaşandı. Teze nazaran, yabancı asıllı bir şahıs ile ticari taksi şoförü ortasında ‘Ücreti eksik verdin’ tartışması çıktı. Şahıs, araçtan tartışma sonrasında indi. Bir mühlet sonra ta…

Olay, dün İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yaşandı. Argümana nazaran, yabancı asıllı bir şahıs ile ticari taksi şoförü ortasında ‘Ücreti eksik verdin’ tartışması çıktı. Şahıs, araçtan tartışma sonrasında indi. Bir müddet sonra tartışmanın büyümesi ile olay yerine ikinci bir taksi sürücüsü geldi.

TAKSİ SÜRÜCÜSÜ BIÇAK ALIP PEŞİNDEN GİTTİ

Yabancı asıllı müşteri kendisinin haklı olduğunu söylemeye çalışırken o sırada cadde üzerinden geçen minibüse bindi. Tartışma minibüsün kapısında da devam etti. Taksi sürücüsü aracından aldığı bıçakla minibüse bindi. Elindeki demir sopa ile olay yerine gelen ikinci taksicinin de yolcuyu tehdit ettiği görüldü.

Minibüsten inen yolcu, kendisinden fazladan istenildiğini sav ettiği parayı da vererek olay yerinden uzaklaştı. Yaşanan o anlar ise etraftaki bir vatandaşın cep telefonu saniye saniye yansıdı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.