Survivor All Star’da yarışmacılar birbirine girdi! Sunucu Murat Ceylan avazı çıktığı kadar bağırdı

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kıyasıya çabanın yaşandığı oyun esnasında ise Adem, Ogeday ve …

07.05.2022
Survivor All Star’da yarışmacılar birbirine girdi! Sunucu Murat Ceylan avazı çıktığı kadar bağırdı

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kıyasıya çabanın yaşandığı oyun esnasında ise Adem, Ogeday ve Berkan birbirine girdi. O esnada ortaya giren sunucu Murat Ceylan, kimseyi susturamayınca “Yeter” diye bağırdı.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarış programı Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında iki ekip da hem dokunulmazlığı hem de irtibat oyununu kazanmak için gayret etti. Ogeday’ın, “Bu sene herkes kalbinin ekmeğini yiyecek” kelamından başlayan tartışma, iki kadro yarışmacılarını birbirine soktu.

OGEDAY’IN BİR CÜMLESİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Dokunulmazlık oyunununda Ogeday ve Adem’in gayretinde tansiyon yükseldi. Şiddetli parkurun sonucunda atışları gerçek yapan Ogeday, rakibi Adem’i yenince “Bu sene herkes kalbinin ekmeğini yiyecek” diye bağırdı. Adem, “Sen de yiyeceksin merak etme herkes görecek” dedi. Sonrasında, “Tek tek hepiniz gelin merak etmeyin” deyince ortalık karıştı. Karşı kadro yarışmacısı Berkan, “Niye içine konuşuyorsun sesli konuş” diyerek tartışmaya hareket etti.

“ÇEREZ NİYETİNE YERİM SENİ”

Birbirini dinlemeyen iki taraf tartışmasını sürdürdü. “Çerez niyetine yerim seni” diyen Adem’e Berkan, “Hadi ya ne yiyorsun sen?” diyerek, “Sen hiç Boşnak böreği yedin mi?” dedi. Berkan’ın Adem’e, “İçine konuşuyorsun” demesi üzerine Atakan da olaya dahil olarak, “O daima içine konuşur ben konuşturacağım onu” dedi. Tartışma devam ederken Adem Avatar Atakan’ı kastederek, “Sizin komutlarınızı veren ben değilim” dedi.

SUNUCU AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI

Sunucu Murat Ceylan‘ın ihtarlarına aldırış etmeyen Adem ile Ogeday tartışmaya devam edince Murat Ceylan iki tarafı da, “Yeter!” diye bağırarak susturdu.

Adem,Tartışma,Ogeday ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.