Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi?

Toplumsal medyada büyük kitlesi olan diziler, televizyon reytinglerinde nal topluyor. Hiç konuşulmayan diziler ise liderliği sürdürüyor …

06.12.2021
Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi?

Toplumsal medyada büyük kitlesi olan diziler, televizyon reytinglerinde nal topluyor. Hiç konuşulmayan diziler ise liderliği sürdürüyor. Toplumsal medya mı gerçekçi değil yoksa reytingler mi bilmiyoruz ancak liste çok şaşırtan. NOT: Kasım ayında yayınlanan kısım…

Toplumsal medyada büyük kitlesi olan diziler, televizyon reytinglerinde nal topluyor. Hiç konuşulmayan diziler ise liderliği sürdürüyor. Toplumsal medya mı gerçekçi değil yoksa reytingler mi bilmiyoruz ancak liste çok şaşırtan. 

NOT: Kasım ayında yayınlanan kısımların TOTAL reyting ortalaması alınarak hazırlanmıştır.

Kaynak: https://onedio.com/haber/yeni-baslaya…

20. Kanunsuz Topraklar: Çarşamba gününde var olmak hiç kolay değil. Kanunsuz Topraklar da her kısım biraz daha eriyor Kuruluş Osman ve Sadakatsiz’in karşısında. Gelecek ay listeye girememesi büyük bir ihtimal.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 1

onedio.com

FOX

19. Kalp Yarası: Şok edici bir düşüş kelam gelimi edilen. Geçen ay 6. sırada iken bu ay listenin sonuna gitmiş durumda. Hala 4 civarında reyting alması ise umut verici, şimdi final potasında değil.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 2

onedio.com

atv

18. Aşk Mantık İntikam: Durumu anlaşılamaz bir hal aldı. Bir kısım reyting yükseltiyor, bir kısım düşüyor. Bu ay da 3 sıra birden düştü.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 3

FOX

17. Evlilik Hakkında Her Şey: FOX’un en başarılı 2. dizisi idi, hala da o denli. 3 sıra düşse de, reytingleri hala 5 civarında seyrediyor. Destan dizisiyle darbe aldı fakat ayakta kaldı diyebiliriz.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 4

onedio.com

FOX 

16. Üç Kuruş: Listeye süratli bir başlangıç yaptı. 5-6 reyting civarında, şahane iş çıkartıyor pazartesi günlerinde. Fakat gün 3.’lüğünden üst çıkabilecek üzere durmuyor.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 5

Show TV

15. Aziz: O da listeye süratle girenlerden. Cuma gününün en çok izlenen dizisi olarak ardındakilere fark atıyor. Üstelik son 2 kısımda reytingleri süratle artıyor. Tahminen de bir sonraki ay birkaç sıra üst tırmanır.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 6

Show TV

14. Paklar Apartmanı: Hey gidi… Birinci 3’te görmeye alıştığımız dizi artık hangi sırada. Destan başladığında işler daha da berbata gitti. Her hafta reyting kaybediyor.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 7

onedio.com

TRT 1

13. Barbaroslar: Geçen ay ile tıpkı yerde duruyor. Hala Camdaki Kız ve Bir Vakitler Çukurova’nın gerisinde. Fakat reytinglerinin hala çok uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 8

i.haberfokus.com

TRT 1

12. Yasak Elma: Geçen ay 7. sıradaki dizi, bu ay 12. sıraya düşmüş durumda. Alparslan Büyük Selçuklu gelene kadar doruktaydı fakat onun gelişiyle biraz da olsa sarsıldı. Fakat koyar mı koca entrika yiğidine…

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 9

onedio.com

FOX

11. Bir Vakitler Çukurova: Geçen aya nazaran yalnızca 1 sıra düştü, zira önündekiler reyting artırdı. Bu türlü dememizin sebebi, Bir Vakitler Çukurova’nın eski gücüne yavaş yavaş kavuşuyor olması. Sıkıntı oldu lakin 7 reytingi aştı.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 10

pbs.twimg.com

atv

10. Art Sokaklar: Ve cuma gününün her zamanki ilksi… Hem 1 sıra yükseldi, hem de tekrar şahane reytinglerle büyük yapımlı yesyeni dizilere dizi formülü dersi verdi.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 11

img.piri.net

Kanal D

9. Sadakatsiz: Geçen aya nazaran 1 sıra düştü. Kuruluş Osman ile ortasındaki fark da giderek açılıyor. Yeniden de 7 civarında kusursuz reytingler almaya devam ediyor.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 12

i.kanald.com.tr

Kanal D

8. Alparslan Büyük Selçuklu: Bu ay yeni dönemiyle ekrana giriş yapan dizi süratle ulumaya başladı:) Gelir gelmez de pazartesi gününün liderliğini eline aldı.

TRT 1

7. Yargı: Reytingleri gözle görülür halde artıyor fakat önündeki rakiplerin çok güçlü olması handikap. 8 civarı reytingi almak her yiğidin harcı değil.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 13

onedio.com

Kanal D

6. Teşkilat: Pazar gününün başkanı bu dizi. Kimi kısımlar Yargı’yı yanına yaklaştırıyor, birtakım kısımlar farkı açıyor. Lakin bu uğraş bir müddet daha bu türlü devam edecek ve liderliği koruyacak üzere.

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 14

i.medyatava.com

TRT 1

5. Camdaki Kız: Geçen ay ile tıpkı yerde, sapasağlam alıyor. Altın Kelebek’te en güzel dizi mükafatını de kaptı, artık perşembe gününün ilksine karada mevt yok:)

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 15

onedio.com

Kanal D

4. Destan: Hey gidi hey, herkese bu türlü girişler nasip olsun! Başlar başlamaz 8 küsur reyting alarak gösteri yaptı. Anında Paklar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey’i geride bırakarak ilkliğe oturdu. Bu türlü giderse bir sonraki ay birinci 3’te göreceğiz.

atv

3. Kardeşlerim: Yeniden tıpkı yerde, tam gaz devam. Cumartesi gününün ikincisi orta ara 10 reytingi bile geçiyor. Helal olsun!

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 16

i.turkgun.com

atv

2. Gönül Dağı: Geldi cumartesi gününün ikincisi. 10 reytingin üzerine çıkıyor, çok konuşulmayan bir dizi olsa da sessiz ve derinden gidiyor. Bir şey diyelim mi, ilkyi alt etmesi bir deliliğe bakar…

Sosyal Medya Öyle Demiyor Ama! Kasım Ayında En Çok Hangi Yerli Diziler İzlendi? 17

i.haberglobal.com.tr

TRT 1

1. Kuruluş Osman: Ve final! Tekrar, yine Kuruluş Osman. Başarılı dizi çarşamba gününün de ayın da başkanı. Tebrikler!

i.medyatava.com

atv

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.