Altın Kelebek’te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul’dan Tamer Karadağlı’ya Güldüren Gönderme

47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En Güzel Erkek Oyuncu mükafatını alan Ertuğrul, Nrehberaydin.coml Yalçın ve Tamer Karadağlı ortasında aktarılan …

06.12.2021
Altın Kelebek’te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul’dan Tamer Karadağlı’ya Güldüren Gönderme

47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En Güzel Erkek Oyuncu mükafatını alan Ertuğrul, Nrehberaydin.coml Yalçın ve Tamer Karadağlı ortasında aktarılan habere nazaran meydana gelen duruma gönderme yaptı. Geçtiğimiz haftalarda 58. Altın Portakal Sinema Festivali’nde Ulusal Uzun Metraj Sinema Yarışması’nda En Uygun Bayan…

47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En Güzel Erkek Oyuncu mükafatını alan Ertuğrul, Nrehberaydin.coml Yalçın ve Tamer Karadağlı ortasında aktarılan habere nazaran meydana gelen duruma gönderme yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda 58. Altın Portakal Sinema Festivali’nde Ulusal Uzun Metraj Sinema Yarışması’nda En Uygun Bayan Oyuncu Ödülü’nü kazanan Nrehberaydin.coml Yalçın ve oyuncu Tamer Karadağlı ortasında yaşanan tansiyonlu diyalog geceye damgasını vurmuştu.

Altın Kelebek'Te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul'Dan Tamer Karadağlı'Ya Güldüren Gönderme 1

Teşekkür konuşması yapan Nrehberaydin.coml Yalçın’ın ardında duran Tamer Karadağlı’nın jest ve mimikleri dikkat çekmişti ve konuşma sırasında da ansızın Yalçın’a mükafatını uzatmıştı.

Altın Kelebek'Te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul'Dan Tamer Karadağlı'Ya Güldüren Gönderme 2

Bu akşam ise 47. Pantene Altın Kelebek Mükafatları gecesinde En Uygun Erkek Oyuncu mükafatını alan Çağlar Ertuğrul, Tamer Karadağlı’ya atıf yaptı.

Altın Kelebek'Te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul'Dan Tamer Karadağlı'Ya Güldüren Gönderme 3

Cem Davran da “Bu o ödül merasimlerinden değil, ne hoş kenarda duruyor” dedi. “Birisi mimik yapıyor sandım ardımdan o yüzden” diyen Çağlar, “Ötekileştirilmediğimiz barış dolu Türkiye diliyorum” diye konuştu.

Altın Kelebek'Te Ödül Alan Çağlar Ertuğrul'Dan Tamer Karadağlı'Ya Güldüren Gönderme 4

O anları buradan izleyebilirsiniz;

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.